• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Návrat výzev

Ludi

Veterán
Návrat Výzev je fajn, jen by to chtělo malinko lepší odměny. Třeba místo úlomků kouzel ještě nějaké to krmení? Na betě bylo 1x, tak by se mi líbilo alespoň ještě jedno.
 

GorGlin

Veterán
@Schoenfeld
Jak to?
Teď bys měl zuřivě stavět a bourat bílé a černé lampy.
@Ludi
Já mám na betě takové pidimesto a výzvu zvládl i bez přípravy.
Takže tady jen tak mimo chodem za to že pravidelně hraju něco dostanu.
Je pravda že odměna mě do kolen nepošle, ale s ohledem na náročnost mi to přijde adekvátní.
 

Mescal

Znalec fóra
Uvidím, jak se budou výzvy vyvíjet, kolik medailí bude potřeba na odměny a jaké ty odměny budou. .-)
Zatím se těším a doufám, že nebudu zklamán. :)
 

Hexik

Znalec fóra
vyzva byla lehka rekla bych, takova relax vsuvka mezi eventy, urcite by bylo fajn i nejake lepsi odmeny, ale ty muzou dat do eventu prave se me libilo ze to bylo celkem snadne a nijak zatezujici nebo snad otravne jako nekdy u eventu mam takovy pocit
je pravda ze vyzva neni moc vystihujici nazev pro tuto akci
jinak jedna kvalitni kulturka se hodi vzdycky
 

pavelb

Učedník
Na betě ta výzva byla o ničem ( tam mám město ve 4. kapitole, tak jsem to naklikal během minuty použitím mraků těch fialových kouzel ). Jinak se to asi dát zvládnout běžnou produkcí.
 

Waso

Učedník
Pro adminy.:
Víme v kolik
to toho třicátého začne???

OK.
Tak už to vím = příště si holt nebudu dávat budíka na šestou !!!
:D:p
 

Mescal

Znalec fóra
Celkem by mě zajímalo, jestli byla Výzva ojedinělou akcí a nebo se plánuje opakovaně? Případně jak často? :)
 
Nahoru