• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Návrat kouzelníků domů

Lovec Krys

Legenda
Postup ovlivňuješ ty i ostatní.
A to:
Svojí aktivitou
Svým štěstím
Svou peněženkou

Ostatní dělají to samé a čím úspěšnější jsou, tím hůř pro tebe - % jsou pevně daná a dají se obejít jen poslední hodinu (ale pokud drtivá většina hráčů utratí svou eventovou měnu dříve, už to prakticky na nic nemá vliv (tedy pokud poslední hodinu nebudeš šplhat pomocí peněženky, pak už budeš mít dosaženou ligu jistou)).

Taky můžeš dopadnout jako já na betě:
1623230017143.png
 

voyager-1

Velmistr písma
ale jak svojí aktivitou? Co můžu dělat jinýho než sbírat svitky a klikat na "truhly". peníze do eventu určitě ne,
 

Lovec Krys

Legenda
Aktivita zahrnuje: Splnění všech úkolů, sběr svitků a případné vlastnění a nakrmení popeláka.
Rozhodující vliv má štěstí a peněženka (resp. diamanty, jelikož můžeš použít i ty, co získáš ve hře).
Ale pokud nemáš štěstí na měnu v bednách a nejsi ochoten utrácet dia za nákupy další měny, můžes skončit jako já v amatérech.
 

pavelb

Učedník
tak jsem to nakonec na betě vytáhl do stříbrné ligy ( o 1 bod ), a to díky 2 truhlám, ze kterých vypadlo 200 + 80 měny při posledním postupu mapou. Celkem jsem měl asi kolem 1600 bonusových svitků, tak proto to stříbro. Moje rada je vůbec se s tou ligou nestresovat, otevírat truhly, které chcete a ono to nakonec nějak dopadne. Ty odměny stejně nejsou nijak závratné - za to stříbro bylo tuším 20VB + 10KR + ruský kolotoč + jedna setová budova 2x2:)
 

GorGlin

Veterán
Já jsem nestihl poslední úkol a utracení asi 500 svitků
práce nepřála hraní
Uvidím, jak to dopadne naostro.
 

buldrex

Kolemjdoucí
hele mně to ukazuje že mi stačí mít 70 těch věcí do zlatý a to zvládnu v pohodě

a už dlouho se to nemění

zajímalo by mně jestli se můžu dostat do stříbra bez kupování svitků za dia nebo realmoney

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@buldrex Na betě se to zpočátku taky neměnilo. Pak to začalo stoupat...
1. den 10/30/50/74
2. den 10/30/50/80
3. den 15/36/74/109
4. den 20/51/92/140
...

Pokud budeš mít velké štěstí na měnu z beden, tak ano, jinak ne.
 

Reyahana

Učedník
Já jsem teď na obou světech na stříbře, ale ono je to asi tím, že nešetřím svitky a jak mám, tak je rovnou dávám do těch figurek na mapě, což se pak určitě změní, když člověk dojede až k denním úkolům.
Taky netuším, čím to je... a postup vidím jen svůj a ne ostatních.
 

pavelb

Učedník
Vaše umístění záleží na tom, jak ostatní utrácejí měnu (svitky) na mapě. Kdo je nyní ve zlaté, může nakonec klidně skončit mezi amatéry. Aktualizace přepočtu se provádí každou hodinu.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Ze setu postavím jen budovy na manu, pro maximální bonus stačí mít dvě budovy ze setu, což je přesně ten počet kolik jich tam je na manu. Liga je velké zklamání, Pay to Win mechaniky vždy zanechávají hořkou pachuť nespravedlnosti. (ale zlatá odměna by se šikla, protože jsou tam ty manové budovy ze setu a v poslední kapitole se to neskutečně hodí ;)). Také mě baví to jak si na FB ženy stěžují, že portrét ve zlaté lize je jen mužský :D.
 

voyager-1

Velmistr písma
ty dvě budovy na manu mě taky napadly, kolik to je...50k za den na 10 polích, asi tak nějak. Ale jen v dobách nouze :)
 

GorGlin

Veterán
Pro mě je mana příjemné překvapení, na betě mám malé město a tak mi tam set dává T3 surovinu.
50k za den se hodí, taky ty dvě budovy na čas postavím, ale poslední kloudná kulturka na manu byl vánoční strom.
tyhle malušky prakticky nejde provázat s majákem, budovy co dává v poslední kapitole 3k kultury packu nikdy nedostane

Nemůžu si pomoct, ten set je divnej, budovy které nic nedávají, to je nějaké šidítko pro ty co nezískají poseldní budovu, aby si na těch ostatních zvedli produkci?
 

GorGlin

Veterán
Ale k tomu 3200 kultury, takže se, pro mě, se stromem nedá srovnat.
Produkci stromu můžeš pomocí majáku až zdvojnásobit, u fontány to jde jen za velmi specifických okolností.
 

voyager-1

Velmistr písma
jenže strom zabere 18 polí, když si k fontáně postavím třpytivej strom tak jsem taky na 18 polích a mám 5k kultury víc a manu taky víc.
A karnevalová sada je celkově lepší než ta vánoční s jedním stromem. Dává např přes 6k semínek, přidá jednu T3 manuf. apod. Maják nemám, na motivace je strom lepší.
 

Lovec Krys

Legenda
Pokud ovšem těch stromů nemáš více. Já měl kdysi 4, bohužel jsem je zredukoval na 2 ještě před teleporty, takže 2 z nich jsou nenávratně ztracené.

Takhle se to dá seskládat 2 stromy + 2 budovy na max. bonus many:
1623526145249.png
 

voyager-1

Velmistr písma
tak mám dva, ale při té úvaze co je lepší jsem vycházel z jednoho ale ten maják by se hodil, by brzo ze dvou stromů byly tři.
 
Nahoru