• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

návod k lesním elfům

DeletedUser5695

Guest
Postavila jsem a zbourala, na konci některých kapitol rozdává Inno za poslední úkol 200 dia (u čarodějů to platí, u elfů nevím), škoda odmítnutím úkolu o dia přijít.
 

DeletedUser5695

Guest
Pokud přejdu do vyšší kapitoly, tak se mi přece nenabídnou všechny úkoly, které jsem nesplnila dříve, pouze ten poslední, ale možná se mýlím, asi ano, jak psala @Thespia.
@donutka nepsala jsem, že tento úkol je za diamanty
 

Lovec Krys

Legenda
@Arweene Pořadí úkolů zůstává stejné, jako když je plníš v dané kapitole, jediná věc, která se změní přechodem do vyšší kapitoly je ta, že všechny neodmítnutelné úkoly z nižších kapitol se stávají odmítnutelnými. Tzn., můžeš se jimi proklikat a splnit jenom ty, které chceš.
 

DeletedUser2988

Guest
@Arweene tak proc by mel prijit o diamanty, kdyz tento ukol za diamanty neni? ukoly jsou pořád stejne, jak uz bylo psano vyse, tak neuvadej spatne informace
 

DeletedUser467

Guest
@Arweene Skutečně je to tak jak píšeme, nabídnou se ti všechny a postupně je můžeš buď odmítnout nebo splnit. O úkol na dia tedy nepřijdeš :) Máme to vyzkoušené ;)
 

DeletedUser4336

Guest
To už by otřáslo celým světem Elvenaru, kdyby náhodou někdo, byť jen náznakem, přišel o své brilianty :).
 

DeletedUser5394

Guest
Zdravím,chci požádat,jestli se najde někde návod k lesním elfíkům v češtině :)
 

DeletedUser4928

Guest
Ahoj všem, zajímalo by mě, jak vyrobit suroviny pro Lesní mýtinu, mám ve výzkumu divnost, musím obejít vše, abych se dostala nakonec a postavila továrny, nebo i manufaktury mi budou vyrábět to co Lesní mýtina potřebuje. Jakou cestou se musím vydat abych měla nové suroviny?
 

aikomi

Mistr slova
Doporučuji kouknout na wiki. A ano musíš postavit továrny: mramoru, ocele a prken.... Tam musíš vyrábět speciální surovinu, kterou pak použiješ v lesní výrobě, aby ti dala tu další surovinu, kterou pak potřebuješ do výzkumu..... Podívej se do výzkumu a tam uvidíš, kudy máš jet, aby si co nejrychleji vyzkoumala ty tovarny....
 

DeletedUser4928

Guest
OK, už jsem tu cestičku ve výzkumu pochopila :-D je to trochu jiné než předešlé levely, ale už se orientuju. Díky.
 

aikomi

Mistr slova
Ono vlastně u každé rasy, která přijde je lepší sledovat kam výzkum jede, aby jsi začala zkoumat, co je nejdříve potřeba.... ;)
 

Zharthuru

Mistr slova
No já si jdu nastudovat kolik populace budu potřebovat na vylepšenou ekonomiku (kladívka a zboží)místa zdá se budu mít dost . Kultury mám o 12000 navíc .
 
Nahoru