• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

návod k lesním elfům

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@donutka : tak to jsi šťastný člověk :) já si pamatuji takové období snad jen jedno... někdy v první půlce půlčíků jsem měl opravdu tolik many, že jsem si mohl bez starostí vydláždit celé město čarodějnýma cestama. pak už bez šance, manu nazbyt jsem měl až po dokončení amunů, chvíli při čekání na konstrukty.
 

DeletedUser4336

Guest
Já teď mám taky many celkem přebytky, teď mi zase chybí orkové mince, ale jsem jen za půlkou půlčíků, hodně pomůžou divy na manu a budovy z událostí na manu.
 

DeletedUser2988

Guest
ja mela vzdy hodne vrb (12-15 tusim) a pak jsem mela pres 20 knihoven + chatrce na manu... ted nemam zadnou standardni budovu na manu, jen eventove a many mam porad hodne (jsem v amuni)
 

Lovec Krys

Legenda
@Saux Záleží v jakém intervalu ti manu dávají budovy. Při 12h cyklu je nejlepší manu vybírat ráno a pak o 12h později odpoledne. Při 24h cyklu vybírat ráno.
Pokud mana vyjde na nějakou investici (výzkum například), pak vybrat i večer - méně many zbyde, méně se rozpadne.
Případně mít (hlavně ze setů) takovou produkci many, že ti to bude jedno:)
 

Saux

Znalec fóra
Zdravím,
průměrný stav many u mě na skladě se pohybuje v rozmezí 220 - 250K. Mám dotaz na zkušenější: Je to hodně, málo, nebo tak nějak akorát? Abych neblbnul a nestavěl zbytečně další budovy na manu...
 

Radvanus

Znalec fóra
Jestli šipkou myslíš královskou rek. , tak si vynásob rozlohu dané budovy počtem kapitol, které ti chybí do potřebné. (min. 9.kap.)
 

DeletedUser5601

Guest
měla bych dotaz na důležitost jednotlivých výroben, pokud chci dodržet doporučený počet výroben 6+6+6+4, pak se mi do plánku vždycky nějaké 3 budovy nevejdou, buďto 3x lesní výroba nebo 2x lesní výroba a nějaká budova k tomu (usoudila jsem, že nejlépe se mi to poskládá, když tam nedám 6. ocelárnu, takže nemám místo na 2 lesní výroby a 1 ocelárnu), tak by mě teda zajímalo, jaká verze z toho je lepší, jestli mít 4+5+6+4 nebo 3+6+6+4
jenom teda do doby, než získám další rozšíření
 

Lovec Krys

Legenda
@ledova kraska Nejlepší verze je kašlat na úkoly a vyrábět to o trošku déle, případně si vypomoci portálovými požehnáními (zejména pokud máš ohniváka lv 9+).
Případně si chvilku počkej, příští týden je tu Slunovrat a s ním spojená spousta úkolů na střety v provinciích, takže z nich pak můžeš nějaké rozšíření získat a pak už by se ti to tam vlézt mohlo.
V tuto chvíli se mi nedaří si vybavit, která ze surovin mi vždy chyběla (možná to byla i pokaždé jiná).
 

dominikkkk

Učedník
Dnes jsem se dostal k lesním elfum,hned jsem si všiml že budu potřebovat nějaké modré ornamety či co to je,múžete poradit kde se to vyrábí?díky
 

Přílohy

  • 67410260_878958715823395_8008735009005371392_n.jpg
    67410260_878958715823395_8008735009005371392_n.jpg
    219 KB · Zobrazení: 101
  • 67410260_878958715823395_8008735009005371392_n.jpg
    67410260_878958715823395_8008735009005371392_n.jpg
    219 KB · Zobrazení: 103

Lovec Krys

Legenda
@wulk To je mana - produkují je některé kulturní budovy (standardní = vrby(jejich výzkum máš hned pod tím rozšířením), eventové = např. Rejnok obří z nadcházejícího eventu).
Takže nejlépe vyzkoumat vrby, pár jich postavit a pak vyměnit za rejnoky z eventu.
 
nebo pokud máš z předchozích událostí nějaké třeba provázané budovy, tak je královskou rekonstrukcí povýšit a třeba sovy nebo festival dávají solidně many. Já už jsem skoro na konci elfů a nepostavil jsem jedinou vrbu
 

Saux

Znalec fóra
Mám takové dilema: Vyplatí se podle vás postavit bydliště lesních elfů nebo ne? Přece jen, je to budova jako tele...
 

Prealiena

Velmistr písma
Stavěla jsem jenom kvůli úkolu, pak přišel event a jak říkáš, velké jak tele, tak byla volba jasná.
Kromě toho popka na políčko ani produkce many nijak závratná, což mě mrzí, hodně se mi líbí, ale nechávat si ji nemohu.
 

DeletedUser4530

Guest
To je, ale je na něj úkol. A tuším že se nedá přeskočit.
 
Nahoru