• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Nákup rozšíření města za plánky získané v turnaji

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5469
  • Vytvořeno

DeletedUser5469

Guest
Zdravím, jsem ve hře tak daleko, že již nemohu rozšiřovat své město o další prostor z řešení střetů v provinciích. Nákup další kostky by mne stálo 4000 diamantů a to je částka, kterou si za jednu kostku už fakt nemůžu dovolit a to nemluvím o tom, že další kostka by pravděpodobně stála 4500 diamantů. O rozšíření města z výzkumu taky nemůže být řeč. V kapitole Amuni je jen jedna kostka prostoru a to mne zrovna nevytrhne.
Napadlo mne tedy, v souvislosti s plánovanou královskou rekonstrukcí, kdyby bylo možné použít plánky i na nákup rozšíření města. Bylo by fajn, kdyby tvůrci ocenili aktivitu dlouhodobých hráčů a umožnili nákup kostky prostoru za plánky. Třeba 1 kostka prostoru by stála 5 až 10 plánků.
 

DeletedUser5665

Guest
Zajimavy napad, za me ano. Ale moc te realizaci neverim, to uz by tak mohli planky nahradit i kulturni budovy a dalsi... o_O
 

DeletedUser341

Guest
Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo, ale i tak dávám PROTI, protože mi to přijde jako velké narušení současné rovnováhy hry.
 

iDavis

Legenda
Plánky nech slúžia na vylepšovanie budov. Koncept nápadu získavať postupne nejaké predmety a z nich si následne "poskladať" prémiové rozšírenie ale nie je zlý, vývojárom by takáto funkcia umožnila vyhrať sa s vytváraním a balancovaním odmien v rôznych udalostiach hry, takže za mňa "áno". Ale nech to je určite niečo iné ako plánky, resp. královská rekonstrukce.
 

Angedev

Velmistr písma
Já bych ocenila jakoukoliv další možnost získat rozšíření jinak než za diamanty. Z aktuálně dostupných prostředků se plánky nabízí nejvíce, ale pokud by bylo zavedeno např. úplně nové kouzlo nebo něco podobného, také by to mohlo být řešení. Prostě cokoliv jiného než diamanty :D Takže za mě pro :)
 

Lovec Krys

Legenda
Mě by ani nevadilo rozšíření za diamanty - ale za výrazně nižší cenu, než jsou ty současné. Ale to by museli dávat akci na trošku jinačí slevy než jen 10% (anebo větší než 100% bonus k nákupu).
Jakoukoliv jinou možnost také vítám, ikdyž zatím mám plánků relativně málo.
 

DeletedUser5469

Guest
No, kdyby takhle dali odměnu "Rozšíření města" do Dobrodružství společenství na třetí hvězdu....Tak to by byla jiná písnička. To by se to lépe hrálo, když už musíme klikat o stošest, abychom nastavovali úkoly. Navíc, dobrodružstvích za ten rok není tolik, takže by to nemuselo vývojáře tolik bolet. Když bych za rok mohl takhle získat i třeba jen 4 kostky, to by stačilo. Ale 4000 diamantů za kostku si fakt nemůžu dovolit.
 

DeletedUser5665

Guest
@mcallen Tak to je rec...to uz by byla sakra motivace projit celym dobrodruzstvim :)) To bejt Tebou hodim i jako navrh, myslim, ze by se pak mohl pretrhnout kazdy druhy :))
 

DeletedUser1321

Guest
Ahoj
Taky již nemůžu rozšiřovat pomocí provincií. Zbývá mi v městě 28 volných míst (čtverců) s tím že další by mě stál 2600 diamantů. Nevím teď o kolik se zvedá cena po každém nákupu, ale i kdyby se nezvedala potřeboval bych na nákup 72 800 diamantů. Což při současné ceně diamantů vyjde na 10 300 kč, ale bude to mnohem víc. To myslí vážně? To si radši koupím hodně ojeté auto, které před další STK dám sešrotovat. Když už tam tu plochu daly chtělo by to aby existovala normální cesta ji na 100% využít ale dát za to třeba 30 000 kč to nemůžou myslet vážně. Buďto ať to zmenší nebo zpřístupní normálním lidem. Tato hra mě fakt baví a je moc dobrá, ale takovou cenu rozhodně nemá.

KusaCZ
 

DeletedUser3281

Guest
Já spočítal, že nákup za diamanty pozemků by mě stál cca 6000 Kč, ale člověk musí trochu myslet, takže nákup když je +100% a pak výměna za pozemky v době -10%, takhle to vyjde na tuhle částku +-. Jinak je to více jak dvojnásobek. První kolonka je cena, druhá cena po slevě 10%.

2018-09-04_193629.jpg
 

DeletedUser1321

Guest
Já mám teď cenu diamantů +49 %. A vychází mi 15 147 Kč za 111 420 Diamantů +/-. Při ceně +100 %. mi vychází 12 622 Kč Nevím jak si se dostal na 6 000.
 

DeletedUser3281

Guest
To už nevím, asi je možné že jsem se nějak sekl a nebo jsem tehdy nepočítal vše? Když to počítám teď tak mi vyjde to samé co tobě.
 
Nahoru