• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Náhled divů v PC verzi

Ludi

Veterán
Ahoj, navrhuji, aby v PC verzi měl hráč podobný náhled svých divů, jako je vidí jeho spoluhráči.
Současný náhled je pro mě je značně nepřehledný, a když chci zjistit, kolik mám v kterém divu přispěno VB, musím ve městě pracně procházet všechny divy.
 

indian068

Znalec fóra
Souhlas jeste k tomu bych pridal zalozku prispeni do divu spoluhracum,abych to nemusel ve spolecenstvi rozklikavat po jednotlivych hracich,a hledat kde nebo komu sem prispel.
 

Ladonka

Učedník
Také souhlasím. Přehled vlastních divů je velmi nepřehledný.
Špatné by třeba nebylo i rozdělení záložky divů na dvě, na postavené a nepostavené.
 

Hexik

Znalec fóra
Tak tak moc by se to hodilo - netyka se to jen vb, ale taky toho jestli nekde delam runove kolo kdyz mam vic mest si to nepamatuju zvlast ted kdyz mam rozdelanych nekolik divu najednou diky vb z run
 

SilviSaleva

Pozorovatel
ANo, zde se také přídávám k souhlasu. Jen bych k tomu ještě přidal jednu věc... Na PC mi chybí přehled jednotlivých úrovní divů, jako tomu je na telefonu.

Př. Mám div na lvl 5 a chci se podívat co bude dávat na lvl 20. To prostě na PC není možné se proklikat a musím kvůli tomu koukat na wiki.
Prosím opravte mne a řekněte kde to na PC je, pokud je. Díky
 
Nahoru