• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Nákup kouzelné obytné budovy také za plánky z turnaje

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5469
  • Vytvořeno

Chcete mít možnost si koupit kouzelnou budovu za plánky z turnaje?


  • Celkový počet hlasujících
    19

DeletedUser5469

Guest
[Shrnutí] – pořízení kouzelné obytné za plánky získané v turnajích
[Podrobnosti] - Dnes jsem si při otevření menu pro stavbu budov povzdechl. Lidi by se hodili, ale kouzelná budova by mne stála 1400 diamantů (jsem u Amuni). Přitom, kdybych měl možnost pořídit si maličkou kouzelnou budovu, plánky bych si ji mohl vylepšit na maximální úroveň. To ale není možné. Bylo by příjemné si budovu pořídit rovnou za plánky ( podle toho, v jaké jsem kapitole, tolik by to stálo plánků stejně jako kdybych si koupil kouzelnou budovu na první úrovni a postupně vylepšoval za plánky). Třeba teď když jsem v poslední kapitole tak by kouzelná budova stála 13 plánků.
[Důvody] - Možnost si pořídit kouzelnou budovu nejen za diamanty ale i za plánky, když už je možné je vylepšovat ne za diamanty ale i za plánky. Bylo by to jakési narovnání podmínek mezi začínajícími hráči a těmi, co už v Elvenaru nějakou chvíli jsou. Já už nemám šanci si za 50 diamantů tu budovu koupit a pak vylepšovat.
[Dopad na jiné herní prvky] - žádné dopady na jiné herní prvky nevidím.
 

DeletedUser341

Guest
Využít půjdou.. Až přijde kouzlo "Královská rekonstrukce" (bude umožňovat totéž co plánek, plus k tomu upgrade eventových budov do vyšší kapitoly), tak budou automaticky všechny plánky každého hráče nahrazeny právě tímto kouzlem... Ale... Kdo ví, kdy bude :( Zatím jsou s ním nějaké problémy prý...
 

Ludi

Veterán
Ahoj, nápad je to dobrý, ale nevím, jestli projde. Alespoň prvotní investici za koupi kouzelné budovy budou chtít. Už to je fajn, že se dají vylepšit za plánky. Ale návrh podporuji, zda projde je jiná věc :).
 

DeletedUser5469

Guest
Kdyby se daly budovy koupit za pár kaček v prvním levelu a pak plánkama vylepšovat, to by byla paráda.
 

DeletedUser5174

Guest
Super napad a naprosto souhlasim :)
Jen sem stejneho nazoru @Ludi a myslim si ze to neprojde.

Nadruhou stranu kdybysme to vzali trosku jinak, tim myslim ze by se zrusil nakup Kouzelnych budov svazanych s danou kapitolou...moznosti:
1. Kouzelna budova lvl 1 bez ohledu na kapitolu (nvm kolik stala, ale nekdo tu rikal 50 Dia) - aby si ji i hraci na vyssich lvlech mohli vazne poridit a vylepsit za Planky a ne byt nuceni si koupit budovu za par tisic Dia (a kdyz jsou na konci, tak sou jim Plnaky na prd :D )
2. Kouzelne budovy s moznosti vyberu Kapitol a tim padem s postupne zvysovanou cenou Dia (za predpokladu ze tito hraci nemaji moznost ziskat Planky)
3. Kouzelne budovy s moznosti nakupu za Planky (tam uz to bude sumak, ale moznost vyberu z ktere kapitoly by se tu take hodil)

Kdyby Dia nebyly tak smesne predrazene (pardon Inno, ale vime to vsichni...snad za nazor nedostanu ban :D:D:D ) a s tim spojene i porizovaci ceny (prakticky vseho), ktere jsou take premrstene, tak by urcite rado prispelo/kupovalo vice lidi.
(mensi priklad...jen ze zacatku chtit za 2 hloupe rozsireni 250 kc a pak se to stupnuje nehoraznym tempem...nechci rikat zlodejna :D, ale je to fakt prehnane..ikdyz pro lidi co nevi co s prachama, a nebo maji bohate rodice co je sponzoruji v kazde blbosti, ti to vidi jinak)
 
Nahoru