• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Muflan

Muflan

Kolemjdoucí
Ahoj bando :) , Nejsem úplný nováček a přieci jen jsem hrál víc onlinovek. Časem mě omrzelo neustále se aktivně účastnit výprav a bojů na sousedy, kradení surovin a vraždění tisícových armád. Výsledky jsem měl slušné, ale časem je člověk zavalen imaginárními mrtvolami a potoky krve :cool: . Viděl jsem u známé že hraje FOE..... chodí na expedice, přispívá do divů světa a jiné. Tak jsem zkoušel, ale až když jsem našel Elvenar tak jsem se konečně usadil. Jeho grafika i hratelnost mě oslovila. Město pomalu roste, jsem u super lidí...pokec i rady na chatu a teď se připravujeme na DS. Výhoda je že zde nemusím být pořád a bàt se že mě někdo vyvraždí. Beru to jako příjemnou oddechovou u které se člověk pobaví ale i pořádně zapřemýšlí. V mých letech ( 47 ) je to příjemně vyvážená strategie/budovatelsko/logicky/oddechová hra. Jedu v režimu " člověk" protože ta elfí mi připadá děsně nepřehledná a zmatená......no to je na každém co si vybere. Takže týme Elvenaru, pěkně makejte a vylepšujte ať se mám na co těšit
 
Nahoru