• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Motivace rozestavěného hlavního sídla

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1767
  • Vytvořeno

DeletedUser1767

Guest
Verze hry: 1.70.6

Herní svět: Arendyll

Popis chyby: Své hlavní sídlo už asi den vylepšuji a ještě den vylepšovat budu, viz přiložený obrázek (urychlovače jsem u vylepšování nepoužil). Přesto mi ho dnes odpoledne Teo5 motivoval, viz druhý přiložený obrázek (peníze se mi přičetly správně).

hlavni-sidlo.jpg


Motivace.jpg
 

DeletedUser3281

Guest
To je OK, motivoval tě z mobilu. Tam to jde i u stavby - bohužel.
 

DeletedUser3346

Guest
Já myslím že tá hlavní chyba je někde úplně jinde ... spíš jde o pojem známý jako diagnoza :D

Nahlásit tohle jako chybu ... co by se mohlo navrhnout jako vylepšení nejen pro mobilní aplikaci. Když by se mohlo motivovat třeba hlavní sídlo do výše limitu v jakém levelu budova aktuálně je ... nevidím na tom nic špatného.

Vrátím se k úvodu kdy tohle nahlášení mi připadá stejně přínosné jako nahlásit chybu že na mobilu se motivuje jiným systémem. :rolleyes:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, pokud šlo skutečně o sousedskou výpomoc skrze mobilní aplikaci, nikoliv tedy skrze prohlížeč, tak o chybu nejde, jedná se o zamýšlené chování hry. :)
 
Nahoru