• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Motivace přes upozornění

papap

Mistr slova
Mám jeden nápad na urychlení motivací přes upozornění,určitě takto nemotivuji sám,takže by to bylo zlepšení pro více hráčů.Já když motivuji sousedy ve světě a někdy i hráče ve spolku,tak motivuji přes upozornění a zlatou packu,jenže když se dostanu do města jiného hráče,tak vlevo nahoře pod naším obrázkem zmizí ikona na upozornění a musím do svého města a pak pokračovat dál.Což mi přijde naprosto zbytečné.
Tak proč prostě ten sloupec vlevo nahoře s těmi ikonkami nezůstane stejný,ikdyž jsem v cizím městě,abych si mohl vybírat k motivaci další město,aniž bych musel přecházet ke mně... :)
 

iDavis

Legenda
Aktuálne fungovanie spomenutých ikoniek pri návšteve cudzieho mesta sa mi taktiež nezdá veľmi šťastné a myslím si, že nie je ani využívané. Jednak spomenuté chýbajúce oznámenia a taktiež nemožnosť zobrazenia všetkých konverzácií (funkciu poslať správu priamo tomu hráčovi aspoň ja využívam veľmi ojedinele). Som pre tento návrh.
 
Nahoru