• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Motivace okolnich vesnic a pruzkum provincii.

DeletedUser2429

Guest
Napadlo mne, ze co by bylo fajn do hry zavest, prepinani se pri motivovani vesnice na dalsi vesnici, ze kdyz jsem u nekoho a dam motivaci tak bych mohl kliknout na tlacitko dalsi a nebo na sipku a skocil bych primo do nasledujici nemotivovane vesnice a vicemene by to mohlo fungovat tak, ze kdyz by to byl clovek, ze spolku tak by tam skocila dalsi spolkova provincie a kdyz budu motivovat na mape, tak bych skocil do dalsi nemotivovane provincie na mape.
A dale by bylo fajn, ze kdyz se mi dokonci na mape pruzkum, tak mi prijde zprava do zvonecku.

Nevim mozna to tu uz zaznelo, ale nechtelo se mi tu hledat, tak snad moderator bude vedet :)
 

DeletedUser3201

Guest
Zdravím, myslím si že v takové formě je to zcela zbytečné. Jsou opravdu mnohem důležitější věci na opravy a na vylepšování. Z hlediska mapy bych akorát uvítal možnost zoomu kolečkem na myši jako ve městě abych nemusel pořád držet klik a posouvat se abych měl přehled jak o postupné získávání provincií tak o přesné geometrické velikosti provincií. Ale to je tak asi vše co bych chtěl aby se zlepšilo ohledně mapy provincií.
 

DeletedUser341

Guest
Pro lidi, kteří nepackují denně 150 vesnic, je to určitě nedůležité. Pro nás, co to děláme, je jakékoli snížení časové náročnosti vítané. Co si pamatuji, návrhů na zjednodušení, či zlepšení, packování už tu padlo hodně, a zatím žádný neprošel, takže ani tomuhle nedávám moc šanci, ale všemu co šetří čas při packování, dám palec nahoru, tedy i tomuhle (i když zrovna tohle mi nepřijde nejefektivnější) :)
 

DeletedUser3201

Guest
ramaloke : Je fakt že třeba ve FOE se dá podporovat jedním klikem v nabídce ve vlastním městě a podpora je vygenerovaná automaticky. Ale protože Elvenar má v tom jiný systém tak tento návrh co se dle vás zdá že se to jen trochu poupraví, je vlastně složité přepracování na systém jiný. V tomto se musím vývojářů zastat. Ono když už tak přepínání vesnic a tím budete spokojení nijak nechápu efektivitu argumentů úspory času když vám tak vadí načtení se do mapy cca do půl minuty max. Podpořil bych návrh pro ty co je obtěžuje časová náročnost pohybu na mapě, aby byl seznam sousedů stejně jako ve společenství a podpora náhodně automatická. V seznamu společenství je totiž ikonka která znázorňuje tu ruku na kterou když se klikne tak najede nabídka která umožní akorát navštívit hráče a podpořit. No a pro ty co nechtějí načítání do jiných měst apod by byla možnost automatické podpory.
 

DeletedUser467

Guest
Líbí se mi ta druhá část, ale zřejmě se jí nedočkáme, protože tento návrh již padl tady (v roce 2015) a byl i předán vývojářům...
 
Nahoru