• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní Motivace kultury v aplikaci

Angedev

Velmistr písma
Shrnutí
Upřednostnit okouzlené budovy při motivování v aplikaci

Podrobnosti
Při motivování přes mobilní aplikaci nejdříve nabízet kulturní budovy, které jsou okouzlené, seřazené podle hodnoty kultury od nejvyšší. Teprve po vyčerpaní okouzlených budov nabízet budovy bez kouzla i v případě, že by základní hodnota kultury byla vyšší (opět seřazené od nejvyšší hodnoty).

Důvody
Během dnešního motivování jsem zjistila, že mi mobilní aplikace navrhla k motivování budovu, která neměla kouzlo, i přes to, že ve městě bylo volných dalších cca 10 budov, které byly okouzlené. Normálně si toho člověk nevšimne, ale vzhledem k tomu, že mi byla nabídnuta budova z eventu a v popisu města byla žádost o vrby, dala jsem si tu práci a přepla jsem do Puffinu, který mi tento problém odhalil.

Samozřejmě existuje předpoklad, že lidé budou dávat kouzla na budovy s nejvíce kulturou, ale z různých důvodů tomu tak také být nemusí, např. právě když chci motivace konkrétně nasměrovat, je jednodušší, když kouzlo visí na stejných budovách (vrby), než na různých (1 na velké aukci, 1 na horském trolovi atd.).

Vzhledem k tomu, že kouzlo má bez 'packy' nulový účinek, může se také stát, že bude vyplýtváno bez užitku, když aplikace nenabízí možnost volby budovy (což je dobře, hodně to motivace urychlí, jen by právě bylo dobré zohlednit kouzla).
 

DeletedUser341

Guest
Mně se tohle líbí, ale obávám se, že využití je malé. Podle mne je totiž rozumné kouzla sesílat na budovy, které dávají nejvíc kultury, a tudíž to pak aplikace nabízí vlastně správně... (ale neefektivně seslal kouzla hráč, a pak se nemůže divit :D )
 
Nahoru