• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Motivace kasáren

Galin

Guest
Teď ještě zda by se motivoval jen nově zadaný tréning jedné skupiny nebo obecně by se kasárna popohnala třeba na těch 8 hodin a přepočítal by se čas u již zadaných jednotek nebo až od nově zadané. Jinka opravdu super nápad.
Jak by vypadalo pojmenování té možnosti sousedské výpomoci jak tomu je třeba u darování mincí, nebo zkrášlení u kultury. Napadá mě třeba volání do zbraně nebo instruktor výcviku, mobilizace (ale to je jen pár věcí a také by to mělo znít tak nějak ve vztahu k žánru což mi slovo mobilizace moc nejde z úst - je to takové moderní slovo)
 

Anubis

Guest
Tohle me uz napadlo kdysi take. Ale ani sem nechtel ztracet cas psanim. Neznam hru, kde by udelali neco pro hrace, co prinasi firme penize,pokud hra nebyla ve stadiu smrti. jen odhaduju,ale myslim,ze leceni vojska za diamanty bude po stavitelech a kulturnich budovach a rozsireni treti nebo 4 nejvetsi vec za kterou tu lidi utraci diamanty.
 

Zharthuru

Mistr slova
Jsem také pro , ještě bych i vynalezl nějaký svitek pro očarování kasáren . Měl by být jen za peníze (herní měnu)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
motivace vojska rozhodně ano. nicméně výcvikové budovy ne, já bych motivoval natvrdo zbrojnice :) proč :

1) všichni známe ty notorické klikače na hlavní sídlo, i když mince jsou to poslední, co většinou potřebujeme. úplně vidím, jak lidi budou klikat na cvičiště, když člověk zrovna potřebuje trénovat golemy. a naopak...

2) rychlost výcviku většinou problém nemívá. víc jak 3-4 zbrojnice člověk stejně neuživí, a pokud k tomu nemám ještě trpasličí vál a svatyni houbiček, ta fronta má 4-5 hodin. takže večer dám trénovat vojsko a kasárna se půlku noci fláká.

fungovalo by to podobně, jako motivace chatrče - 1 packa by mi přidala 6., 7. a další sloty do kasáren (cvičiště)... jakmile je zaplním, zmizí a zbrojnice půjde znovu opackovat. tedy můžu si zvolit, kdy extra jednotky vytrénuju. a hlavně - kdyby packa na zbrojnici jen třeba zdvojnásobila výcvikové pole, ztratila by se ve hře nutnost stavět větší množství těch zbrojnic - což by byla zbytečně radikální změna.
 

Saux

Znalec fóra
Motivace výcviku vojska (v jakékoli podobě - ať už zkrácení času výcviku, jednorázové přidání jednoho výcvikového slotu do kasáren, atd.) je určitě hodně dobrý a zajímavý nápad, jehož realizaci by určitě uvítala většina hráčů. A jelikož by to uvítala většina hráčů, tak silně pochybuju, že to projde :)
 

DeletedUser3071

Guest
@CorwinOfAmber

Ahoj, jelikož tenhle nápad je již starý a navíc předán doporučil bych ti aby jsi ho sepsal jako samostatný nápad aby měl alespoň nějakou šanci na předání :)
 
Nahoru