• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Modyara

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Deleted User - 500563

Guest
Osobnost1.png

Další, kdo přijal pozvání do osobnosti Elvenaru je hráčka @Modyara. Děkujeme, že si na nás udělala čas. Chcete-li se o ní dozvědět více, začtěte se do rozhovoru s ní!

1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?
Jmenuji se Martina, je mi 23 let, pocházím a bydlím v Mostě.

2. Jak dlouho už hraješ Elvenar? A vzpomeneš si, co tě ke hře přitáhlo?

Elvenar hraji něco málo přes 2 roky. Vždy jsem hrála nějakou budovatelskou hru na odreagování. U té, kterou jsem hrála před Elvenarem, mě začalo vadit, jak hodně z toho začali ždímat peníze a stala se z toho hra bez hlubšího smyslu, proto jsem se začala poohlížet po jiné hře. Na Elvenar mě nasměrovala jedna spoluhráčka z oné hry, a takhle jsem přešla na Elvenar. Zaujala mě skvělá grafika a líbí se mi, že je hra dynamická a neustále se vyvíjí.

3. Máš nějaký nápad, čím by šlo tuhle hru oživit tím správným směrem?
S hrou jsem spokojená, pořád má člověk co dělat a každou chvíli jsou tu nové výzvy. Jediné, co by potřebovalo trochu oživit, je Dobrodružství společenství. Buďto upravit způsob, jakým se dobrodružství hraje, aby to nebyla jenom otrocká klikačka nebo změnit charakter odměn, aby hráči měli lepší motivaci. Bylo fajn mít třeba i nějaké odměny v průběhu plnění bodů na mapě a ne až na konci mapy.

4. Co ráda děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Mou zálibou (možná i závislostí) je Elvenar. Dobře, dělám i jiné věci. Čtu knížky, převážně fantasy a sci-fi. Poslouchám hudbu, občas si zahraji i nějakou počítačovou hru a pokud mám tvořivou náladu, tak i někdy vyšívám. Když je hezké počasí, tak se jdu někam projít nebo vyjedu do přírody na kolo.

5. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Momentálně nepracuji a jinak studuji vysokou školu.

6. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Chtěla jsem mít originální přezdívku, aby se mi nestalo, že když si někde dělám účet nebo zakládám postavu, tak že už je daná přezdívka zabraná a zároveň jsem chtěla, aby se mnou nějak souvisela. Proto přezdívka Modyara je složenina z mého jména, jedné z mých oblíbených barev, oblíbeného čísla a znamení. Své jméno jsem už uvedla, ale jestli čtenáři chtějí, můžou hádat zbylé 3 věci. :D

7. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybrala a proč? Jaká spřátelená rasa ti byla nejbližší?
Vybrala jsem se lidi, řekla jsem si, že když jsem člověk tak budu hrát za člověka. Navíc jsem předpokládala, že elfy si vybere většina hráčů, tak jsem si vybrala menšinovou rasu.
Každá spřátelená rasa má něco do sebe, mně se nejvíce líbí konstrukti. Jsou to bytosti, které byly vytvořeny za konkrétním účelem. Připomínají mi umělou inteligenci, která má za úkol obnovit přírodu a mě se vždy líbilo spojení technologie a přírody.

8. Využíváš aplikaci v mobilu nebo hraješ jen na Pc?
Převážně hraji na PC. Mobilní aplikaci využívám jenom v případech, kdy zrovna nemám přístup k počítači a potřebuji si naklikat výrobu.

9. Co si myslíš o událostech, jejich úkolech a odměnách?
Některé byly horší, některé lepší. Když to vezmu obecně, tak na událost se vždy těším. Hráč může získat zajímavé budovy, kouzla, VB, PV nově i jednotky a další užitečné věci a nemusí zase vynaložit tolik práce, když nechce. Hodně byly stížnosti na hlavní odměny, že jsou slabé a že ty z předchozích let jsou stokrát lepší, ale člověk se na to musí podívat i jinak. Nemůže být pokaždé hlavní odměna lepší než ta předchozí, takhle by za chvíli ty budovy dávaly kulturu/lidi/zboží/body atd. několikanásobně více, než původní budovy ve hře a narušilo by to balanc hry.
Co se týče úkolů, za mě byly vždy splnitelné, i když občas to bylo těžší, viz úkoly na výrobu v dílnách a manufakturách od určité úrovně v Podzimních zvířetníku. Na druhou stranu, je vidět, že vývojáři reagují na negativní ohlasy a zatím jsme takové úkoly už znovu v událostech neměli.

10. Stejně tak by mě zajímal tvůj názor na Věž věčnosti. Co si myslíš o odměnách a také obtížnostech bojů nebo vyjednávání s duchy?
Věž je dalším pozitivním zpestřením hry a další zdroj odměn a diamantů. Co se týče obtížnosti, no.. já trochu s věží zápasím, zatím nevím jak mám dokončit 2. patro a udělat celé 3., aniž bych se totálně nevycucala ze zboží a vojáků, ale to je spíše má chyba. Hodně členů našeho společenství 3. patro dává a celkově si věž pochvalují. Co bych věži vytkla, že by vyjednávání mohlo být více o připravenosti hráče než o náhodě, hlavně ve vyšších patrech a odměny by se mohly se zvyšující se náročností také zvyšovat.

11. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání a věnuješ se plně turnajům?
V provinciích jenom vyjednávám, protože jsem nezkoumala nepovinná vylepšení oddílů.
V rámci turnajů v drtivé většině bojuji, vyjednávaní se tolik nevyplatí, hlavně ve vyšších provinciích. Nevím přesně, co znamená „plně se věnovat turnajům“, ale hraji to tak, dokud mám vojsko. Když vidím, že už mi to hodně umírá, tak další provincie už nenačínám. Většinou první stránku udělám na všechny hvězdy, dál už záleží, jak moc je turnaj náročný. Jinak pak cca 2. až 3. stránku jedu na 2 hvězdy kvůli VB. Když se jedná o lehčí turnaj, tak ještě nahodím nějaké vylepšováky, použiju krmení a jedu těch provincií mnohem více.

12. Co si myslíš o Akademii kouzel a všemu co nabízí?
Akademie je asi to nejlepší, co přidali do hry. Člověk prakticky bez větší práce může získat velké množství užitečných věcí navíc (za mě jsou to hlavně prastaré vědomosti) a když má štěstí, tak i získat 500 diamantů. Je fajn, že v poslední době přidali více možností, jak získat diamanty bez toho, aniž by se musely utrácet reálné peníze.

13. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěla bys něco říct na závěr?
Já děkuji za rozhovor. Chtěla bych ostatním připomenout, že Elvenar je jenom hra, u které by se mělo především relaxovat a bavit. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru