• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Mobilni graficke upravy

Jardaa666

Učedník
Dobrého dne přeji, přicházím s 2 otázkami.
1) Před pár dny mě hra jela cca na 10 minut na nějakých 60 fps, vše frcelo a fungovalo úplně parádně a pak zase bum a hra byla pomalá, animace byly až "pomalé", prakticky klasika za těch pár let co hraji na mobilu ...
2)Jednou za čas mě fungují animace celého města, vše se hýbe a libive funguje, během pár dní to zase vše stojí jak obraz ...
BUDE NEKDY V ELVENARU MOZNE ABY TO PROSTE FUNGOVALO A NE JENOM NA PAR MINUT, NEBO PAR DNI?
Kdyby bylo aspoň v menu nastavení na chod hry, tohle mě opravdu vadí.
Ps:" Posledních 5 let používám každý rok nový vlajkovy modely Samsungu, tak ať ať se nikdo neptá zda nehraju Elvenar na mobilu za 1kc od operátora a proto mě to nefunguje".
Děkuji za odpověď
 
Naposledy upraveno:

indian068

Znalec fóra
Ahoj já Samsung nemám a vše funguje bez problémů, drahá polovička má nejmodernější Samsung a samej problém přestala kvůli tomu i hrát
 

Mescal

Znalec fóra
Ono to není jen o nejnovějším modelu telefonu, ale i o tom, co vše za aplikace jedou na pozadí.
Že je mobilní Elvener pěkný žrout zdrojů v telefonu, to žádná.
 

Jardaa666

Učedník
Ono to není jen o nejnovějším modelu telefonu, ale i o tom, co vše za aplikace jedou na pozadí.
Že je mobilní Elvener pěkný žrout zdrojů v telefonu, to žádná.
Vypl jsem všecky aplikace, Elvenar odinstaloval a nainstaloval znovu, cca 6GB ram jsem měl k dispozici, připojení 4G+naplno a v režimu Labs zapnutý maximální nastavení, nejsem si jistý zda je stále málo. Hry jako Call of duty, nebo Asphalt 9 Legends jedou jak zběsilý a to můžu mít zapnutý na pozadí snad všecky aplikace. Obávám se že Tady se jedná o blbou optimalizaci hry ke Samsung zařízení
 

Lovec Krys

Legenda
Call of Duty na mobilu?
Já teda obecně dávám přednost jiným hrám, ale
vždyť se to nemůže rozumně ovládat na té dotykové obrazovce.
 

Jardaa666

Učedník
Call of Duty na mobilu?
Já teda obecně dávám přednost jiným hrám, ale
vždyť se to nemůže rozumně ovládat na té dotykové obrazovce.
Také jsem si myslel, ale na dovolené jsem si k tomu sedl a do hodiny jsem to ovládal parádně, jde to :) Hraje i roli jak si rozlozis ovládání a nastavis citlivost pohybu aby bylo efektivní :) Ale dokoupit si gamepad je už to nejmenší kdyby to opravdu i tak nešlo :)

Ahoj já Samsung nemám a vše funguje bez problémů, drahá polovička má nejmodernější Samsung a samej problém přestala kvůli tomu i hrát
Prozatím to vypadá, že to trápí vlajky Samsungu, jiným to na slabších prý jede ok
 

indian068

Znalec fóra
Nevím teď to zkouším na tabletu Galaxi tab A8 9 z 23 GB volných,13 android a sou problémy i odepisovat zde na foru su rád že nemám Samsung ale V10 ,kde mám 10 android a spustím vše, využito 28 z 128 GB
 

Jardaa666

Učedník
Chyba vyřešena, je to sice zvláštní, ale tím, že fungují na datech už asi minimálně 5 let a na WiFi se vůbec nepripojuji, tak jsem včera tak udělal a najednou vše funguje na 100%. I teď jak zase jedu na data tak město funguje i ostatním na které se podívám. Takže řešení:"Připojit se cca na 10 minut na WiFi" :) .Ale jenom tak pro info, dle testu mám pomalejší WiFi jak data a přesto se stalo tohle :D
 

Jasnost

Učedník
Možná to s tím nesouvisí, mám Xiaomi, ale taky funguju na datech a dokud se nepřihlásím na wifi, odmítá mi to stahovat aktualizace. Takže se jednou za čas musím přepnout na wifi, aby si to nasoslo nová data
 
Nahoru