• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mobilní verze Elvenaru

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Jak vyplynulo z oznámení, na mobilní aplikaci stále usilovně pracujeme. Než se nám tedy podaří doladit všechny její detaily, rozhodli jsme se ji zpřístupnit jen pro hráče, kteří žijí ve Velké Británii. Díky tomuto kroku budeme mít dostatek času na její otestování, vylepšení po technické stránce a též přidání funkcí, které znáte z prohlížečové verze. Ale nezoufejte, budeme se snažit, abychom tuto aplikaci co nejdříve zpřístupnili všem hráčům ze všech koutů světa!
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Paráda! :eek: Moc se na ní těším, vypadá dobře, grafika nepřekvapí, protože podobným způsobem jsou dělány i jiné "klikací" hry, ale podstatné je to, že konečně bude rozumný způsob, jak hrát na mobilu :) Puffin půjde z domu :D
 

iDavis

Legenda
No tak toto je to na čo som najviac čakal ohľadne celého Elvenaru. Poslednú dobu hrávam Elvenar často na mobile, používaním prehliadaču Puffin, nie je to síce zlé, ale na originálnu appku to ani zďaleka nemá, takže za mňa palec hore. :) Dúfam, že im dokončovanie jej vývoju pôjde dobre a už čoskoro si ju budem môcť stiahnuť. Čo sa týka požadovanej verzie androidu, dúfam že 6.0 bude stačiť. :)
 

Silver Whisper

Guest
Jsem nadšená :D:D:D:D, konečně budu mít svá městečka stále sebou. Už aby to bylo, moc se těším ;). Je mi jasné, že to není nic lehkého a bude to běh na dlouhou trať, ale sem s ní :D.
 

DeletedUser2097

Guest
Tak toho v práci asi moc neudělám...věčně čučící do mobilu:D, to ze mě budou mít nadřízení radost, každopadně se hrozně moc těším :) a vypadá to taky pěkně, už aby to tu bylo:)
 

dRaczek

Pokročilý žák
Jáááj už má někdo .apk?
ah.gif
Nechci čekat několik měsíců.
ak.gif
bu.gif
 

Lukula

Velmistr písma
Tak teď už mě od Elvenaru asi nikdo neodtrhne. Viděl bych to tak, že brzy přijdu o práci kvuli opakovanému porušování smlouvy a chvíli na to se se mnou žena rozvede. A nakonec mě srazí auto, protože místo rozhlédnutí na přechodu pro chodce budu sbírat kladívka... :D
Je to divný, ale stejně se těším... :D
 

Silver Whisper

Guest
Krásný příspěvek, Lukulo :D:D:D:D. Vážně jsem se pobavila. Už vidím ty titulky : "Mobilní verze hry Elvenar způsobila několika násobnou dopravní nehodu. Zoufalý muž si pouze chtěl vyzvednout výrobu před skončením kouzla:D:D:D:D:D." To bude mít větší ohlas, než chytání Pokémonů :p.
 

DeletedUser2429

Guest
Myslim, ze vetsina hracu, by rada tuto aplikaci vyzkousela uz ted a odpustila ji ty nedostatky, ktere uvadite a zcela se spokojili se stavajici verzi. Je to skoda, ze to je jen pro GB. Doporucuji prehodnotit tento krok, nabizet to jen v GB.
 

Johny88

Znalec fóra
To je docela dobrá zpráva. Jsem si jistý, že to přiláká další hráče, kteří nemají možnost sedět u PC každý den jako já. :)
 

DeletedUser3201

Guest
Zdravím lidi, jako staronový hráč se fakt těším a musím říct né jupííí ale spíš KONEČNĚ. Musím pochválit ale i možná se mnou budou souhlasit starší hráči že i kritika je na místě. Tá kritika se týká spíš toho proč nejdřív se píše že se o tom vůbec ani neuvažuje pro Elvenar a teď se milostivě Elvenar dočkal zatím co u hry FOE to šlo rychle. Jsem fakt rád že i Elvenar bude mít mobilní apku a i já děkuji, pokud se někomu nelíbí kritika které dle mého je oprávněná když nejednou probíhala diskuze o mobilní verzi i v čase kdy už byla mobilní verze FOE a nikdo nechápal argumenty proč pro Elvenar se to neplánuje.
 

DeletedUser2097

Guest
Z toho co sem vyčetl a asi i trošku domyslel.. nebyly finance, nebyl ani kdo by to udělal. Z posledních novinek společnosti Innogames se můžes dozvědět, že po malé investici skupiny vydavatelů zvané zkráceně MTG v hodnotě 82,6mil EUR a zvýšení spoluvlastnictví společnosti Innogames na nějakých 51% byl tento krok asi jasný. MTG se zameřuje na prohlížečové a mobilní hry a aplikace a dle mého soudu bylo jenom otazkou času, než se k tomuhle rozhoupali a jak správně píšeš, KONEČNĚ se v následujících měsících dočkáme appky i pro náš milovaný Elvenar. Troška peněz, nakopnuti někoho do zadnice a stále stoupající zisky k tomu dopomohly. :D
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Každá hra od InnoGames (mimo Westu) má svou aplikaci, tudíž bych v tom nehledal nějaké spekulace. ;) Co si pamatuju, tak žádná hra nedostala ihned od začátku i aplikaci. Nejlépe na tom bylo Tribal Wars 2, cca do měsíce měli i appku pro android. U FoE je tato mezera delší - 3 roky (mezi spuštěním české verze a vydáním aplikace); u Grepolisu to trvalo rovněž téměř 3 roky a v neposlední řadě Divoké kmeny, kde byl logicky rozdíl největší - okolo 5 let. Z uvedeného se dá vyčíst, že na tom Elvenar není až tak špatně, jak si někteří myslí. ;)

Rovněž není pravdou, že se tak stalo, díky vstupu MTG do společnosti InnoGames. Před samotným vstupem do InnoGames se MTG zaměřovalo spíše na média (rádio, TV) a právě onen vstup jim otevřel dveře k mobilním aplikacím. Takže to není naopak, jak se zmiňuje Nibelion. Možná vás to překvapí, ale InnoGames má více mobilních her, než prohlížečových, leč tyto hry nejsou dostupné pro CZ/SK trhy. ;) Navíc, MTG koupilo zmiňovaný podíl až letos v únoru (pokud mě paměť neklame) a za tu dobu se logicky nedá stihnout vyvinout zcela nová aplikace, aby ji bylo možné vypustit do světa. To je hrozně málo času. ;)

-----
Tento příspěvek je mým soukromým názorem. Nijak nevyjadřuje názor zbytku Elvenar týmu, či dokonce InnoGames.
-----
 

DeletedUser2429

Guest
A nevi se aspon, kdy to bude? Blizi se prazdniny a apka by opravdu bodla. A opravdu myslim, ze 99% hracu by se spokojilo s betou.
 
Nahoru