• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Mobilní aplikace

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4646
  • Vytvořeno

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Před nedávnou aktualizací vícero hráčů psalo o chybě která v mém případě po aktualizaci vznikla. Po výběru světa se mi načítá 5/16 a dál to nepouští. Nevím sice jaký smysl má psát zatím můj starý mobil Prestigio multiphone 5505 a android 4.4.2 když předtím to fungovalo bez problémů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, mohu potvrdit, v tomto případě jde skutečně o chybu aplikace.

Nejsi prosím přihlášený na jiném zařízení? Odhlášení ze všech jiných zařízení, kde jsi přihlášený, by tento problém mohlo vyřešit. Pokud to ale nepomůže, bude bohužel nutné počkat, než naši technici přijdou s opravou této chyby. Za způsobené nepříjemnosti se omlouváme!
 

DeletedUser4646

Guest
Přihlašuji se akorát přes pc a po aktualizaci jsem zkoušel 3krát přes aplikaci a i přes vymazání celkových dat aplikace mi chodí upozornění.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Status chyby měníme z "Potvrzeno" na "Opraveno", dnes byl totiž vydán hotfix, který řeší právě problém se zaseknutým načítáním na 5/16. ;)

Každopádně jelikož jde ale pouze jen o hotfix, vaše mobilní zařízení vám ho automaticky nenahraje (jak tomu bývá u běžné aktualizace), což znamená, že je nutné si Elvenar najít na Google Play/App Store a aplikaci si zaktualizovat manuálně. Pokud se vám to nepodaří, doporučujeme aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat, to je nejjistější postup. (Případně nemusíte dělat nic, jen stačí počkat na následující verzi 1.45, která se vám nahraje sama, nicméně toto řešení není okamžité, zahrnuje to čekání na vydání další verze.)

Závěrem se ještě jednou omlouváme se způsobené nepříjemnosti, budeme se snažit, aby se v budoucnou podobný problém už neopakoval!
 

DeletedUser1165

Guest
Dobrý den.
Moc rád bych zprovoznil aplikaci na tabletu. 4GB RAM, osmijádro, Android 7.
Aplikace se nainstaluje, stáhne si potřebné soubory a při prvním spuštění celkem i funguje. Když ji ovšem chci spustit podruhé, tak se načte do pozice 11/16 a celá spadne. Když apku smažu a nainstaluju znova, tak zase napoprvé jede skvěle. Z dalšími spuštěními je stejný problém.
Jako opatření jsem vyzkoušel vrátit tablet do továrního stavu, pak odinstaloval nebo alespoň vypnul zbytečné aplikace. Hlásí mi 3,7GB využitelné paměti a na pozadí běží jen hodiny. Kolegové ve spolku s tím nemají žádný problém ani na slabších telefonech. Dokážete mi pomoci? Děkuji.
 
Nahoru