• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Mobilná aplikácia - výpadky pripojenia, mrznutie

iDavis

Legenda
Verze aplikace: 1.63.0-5f14a4e-0
Operační systém: Android 7.1.1.
Herní svět: oba svety vykazujú avizovanú chybu

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 4

Detailní popis chyby:
Už niekoľko dní (nepamätám si presne odkedy) pozorujem v aplikácii značné problémy, ktoré, najmä dneska, dosahujú takmer nepoužiteľnosť aplikácie. Pravidelne mi vypadáva pripojenie (teda sa zobrazí ikona slabého pripojenia, pričom s internetom neregistrujem problémy žiadne, nakoľko všetko ostatné funguje ako vždy), aplikácia mi laguje, mrzne (napr. pri úkonoch ako otvorenie rebríčka hra na ~5 sekúnd zamrzne), vyskakujú zbytočné okná (napr. pri zadávaní produkcií, nie len že ich musím zadávať opakovane kvôli problémy s pripojením, ešte mi tam vyskakujú aj okná ohlasujúce "v budove nie je možné zahájiť produkciu", pri prihlasovaní sa (načítavaní po otvorení aplikácie) sa pravidelne zobrazuje ikona slabého pripojenia v bode 4/16 (i keď zdá sa mi, že toto trvá už dlhšie), v chate trvá celú večnosť kým odošle moju správu (môj nick je zobrazený šedo po dobu aj niekoľkých minút, často sa ani neodošle). Iní hráči mi taktiež potvrdili tieto problémy, takže sa pravdepodobne nejedná o chybu u mňa.

Kroky, které vedou k chybě:
1. Myslím, že som detaile popísal vyššie.
2.
3.

Screen (obrázek) chyby:
 

Angedev

Velmistr písma
Slabé připojení v bodě 4/16 se mi zobrazuje snad od začátku. Ale vždycky se hra nakonec načte, tak jsem to příliš neřešila :)

Problémy s chatem taky mívám. Můžu potvrdit, že často je má zpráva ještě dlouho zobrazena šedivá na znamení, že je neodeslaná. Také se mi parkrát stalo, že když se zprávy konečně zobrazily jako odeslané, tak mi zároveň s tím naskákaly zprávy i od spoluhráčů v reakci na mojí zprávu, která se tvářila jako neodeslaná.
 

DeletedUser5729

Guest
Tak s tim chatem koukam nejsem sam.Ale je pravda ze neodeslani mi parkrat udelala i 1.61.Ale ted uz je to skoro kazdy den :-(
 
Nahoru