• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchodování Možnost využít jen část nabídky na tržišti

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6212
  • Vytvořeno

DeletedUser6212

Guest
V nabídce na tržišti jsou někdy velké počty nabízeného zboží. Bylo by vhodné mít možnost si vzít jenom část z tohoto velkého nabízeného počtu. Tím se omezí počet nabízených položek, které se opakují. Při určitém poměru nabízeného a žádaného zboží, by se počty pro snížené množství pro kupujícího zaokrouhlovaly dolů. Pokud prodávající nechce svou nabídku dělit na menší části, měl by možnost takové obchody zablokovat.
 

DeletedUser2988

Guest
Tím se stejně nic nezmění, protože hráči, kteří chtějí obchody pouze ve velkém poměru, si stejně bloknou výměnu po částech. Jako představa, že chci měnit x set tisíc surovin a bude mi to ukrajovat po pár ks, bych se zvencla. Spíš se domluv s někým na tvé mapě z větších hráčů, kdo bude ochoten ti měnit (pokud ti tvoje nabídky nikdo nebere) popřípadě najít fungující spolek. Já mám takto na mapě v mém dosahu hodně prcků, kterým měním vždy vše, co vidím že mají na trhu. A věřím, že takto to dělají všichni :) (respektive drtivá většina)
 

DeletedUser6212

Guest
S tvým názorem vůbec nesouhlasím. Pokud ti vadí, že by si někteří kupovali od tebe menší množství, než chceš, tak bys měla možnost tyto obchody zakázat. Na druhé straně menší hráči někdy nejsou schopni velké počty zboží najednou koupit. Další věc je, že pokud chci mít velkou naději, že někdo z menších něco koupí, tak musím nabídku drobit na hodně částí - zabere to hodně řádků na tržnici a je to pak dost nepřehledné (a pracnější). Nechápu, proč bych se měl s někým na konkrétním obchodu s určením počtů domlouvat a zatěžovat ho tím.
 

DeletedUser3281

Guest
žádný strach, stejně nic nerealizují ale jen vysvětlím, že důvod proč dáváme velké nabídky není ten, že nechceme měnit malým ale že nám to plní notifikace takže tohle by bylo pěkně na víš co, dejte malé nabídky na trh, minimálně já i další kontrolujeme a malým hráčům pomáháme a bereme pokud nejsou vyčůraní a mění stejné kategorie i když mě občas obtěžuje brát tři strany stovkových nabídek, dělám to.
 

DeletedUser2988

Guest
@toresek ale ty jsi nepochopil, že tvůj nápad nic nezmění, protože i tak si všichni bloknou možnost měnit po drobkách, taková je prostě realita... jinak otravovat někoho s obchodem? to není otravování, protože i o tom ta hra je a většinou všichni vyjdou vstříc :) a světě div se, dokonce mi píšou i hráči z mapy, kteří jsou i v pulčicích i dále když jim dojde nějaká surovina a ví, že já ji mám bonusovou a vždy vyjdu vstříc... holt tato hra je i o komunikaci :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6212

Guest
Ještě jednou - pokud by vám tento systém vadil, tak ho vypnete a nic se pro vás nezmění. Pokud chápu, že notifikace jsou informace v tabulce Upozornění o obchodech, tak by bylo mělo být možné to v Upozornění nastavit tak, aby se vám zobrazovaly jen ty, co vás zajímají - tj. třeba omezit výpisy s menšími počty z obchodu, nebo je vyklíčovat úplně (to se týká i ostatních informací, ale to je jiné téma). Jinak, že pomáháte malým kvituji s potěšením.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
no ono by bohatě stačilo ty notifikace prostě groupovat. pokud mi někdo vezme 10x identickou nabídku, tak místo 10ti upozornění budu mít jen jedno s malou desítkou v závorce ;-)
 

Lovec Krys

Legenda
Mě toto nevadí vůbec. Já mám stejně notifikace na háku.
Se současným systémem podpor mám problém je dávat 1-2 x týdně alespoň pro společenství.
 

Ludi

Veterán
Spíš by se mi líbilo, aby byl na tržišti filtr na nabídky podle hvězd. Ale myslím, že takový návrh už tu někde byl.
 
Nahoru