• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Možnost odmítnutí úkolu v eventu

DeletedUser5695

Guest
Nebylo by marné mít možnost 1x/24 hod na celých 24 hod odmítnou nějaký úkol, který se nám momentálně jeví jako nejotravnější. Také by se přerušilo jeho nekonečné opakování na celých 24 hod.
 

Deleted User - 488716

Guest
Vzhledem k tomu, že v další události bude opakování úkolů omezeno, možnost přeskočit úkol bych v události nezaváděl.
 

Deleted User - 488716

Guest
Vyloučit se to nedá, ale když i elvenar tým připouští, že přestřelili, tak věřím, že dojde ke skutečnému zlepšení.
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Pro verzi 1 je to nápad dobrý

Pro verzi 2 / eventové úkoly budou mít stejný podklad jako u DS a tím by se mohlo splnit více úkolů najednou / tak trochu kontraproduktivní :confused:
 

Slniecko

Znalec fóra
Ja jsem pro, taky bych byla za to, aby šlo úkol odmítnout, bud na nejakou dobu, nebo za nejaký poplatek - napr. za zelené orky, manu, mince, kladivka a podobne.. S tím,že když ho odmítnu,tak at ho proste nedostanu hned zpátky.. A ne že, jeden úkol odmítnu a hned jako další mi prijde ten samý úkol.. Vím,že vývojari budou nejak menit úkolovou línií, ale mám z toho celkem i strach po tom posledním eventu :D :D A kdyby byla možnost odmítnutí úkolu,tak by to bylo zpestrení aspon pro mne.. :)
 
Nahoru