• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchodování Možnost neomezeného zvýhodnění nabídek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5831
  • Vytvořeno

DeletedUser5831

Guest
[Shrnutí] Možnost neomezeného zvýhodnění nabídek

[Podrobnosti] Když budu nabízet třeba drahokamy a požadovat mramor tak abych tu nabídku mohl dát v kurzu 1:1

[Důvody] Opravdu nevidím důvod proč by mě měla hra nutit zvýhodnit nabídku pouze v kurzu 1:4 . Přece pokud chci dát výhodnou nabídku pro kupujícího tak je snad pouze na mě jak výhodnou ji udělám, čím výhodnější tím větší šance na výkup.

[Dopad na jiné herní prvky] Žádné mě nenapadají
 

DeletedUser4918

Guest
Tím důvodem, aspoň předpokládám, je zamezení pushingu. Jistě, v případě jednorázové výpomoci slabšímu společníkovi se to dá obejít např. tím, že mu v kursu 1:4 prodáš zboží, za které mu to požadované vyměníš opět 1:4 a myslím, že jako jednorázová akce v rámci společenstva to nikomu nemůže vadit, ale zrušení tohoto omezení nevidím reálně.
 

DeletedUser5665

Guest
Jsem stejneho nazoru jako @PaulQ . Pokud chces nekomu pomoci, jako bylo v zacatcich i me... tech par minut klikani nezabije ani jednu stranu. Ale pokud to hodla nekdo pouzivat cato, tak to vazne zavani pushingem. Hraju rok a za tu dobu, co se vyhodnych nabidek tyce, jsem toto pouzila par krat... kdyz pomahali me na startu, kdyz jsem pomahala ja lidem v cechu a kdyz jsme meli v cechu souteze a mela se poslat odmena v podobe surovin.
Takze za me rozhodne NE.
 

DeletedUser5831

Guest
Tak dle mého názoru v případě nabídky 3. kategorie s požadavkem surovin 1 kategorie to pushing je neboť mi kupující musí dát více surovin za méně a to jaké jsou náklady na výrobu je pro mě absolutně nepodstatné. Ale to je můj názor jakožto absolutního začátečníka.
 

DeletedUser341

Guest
Až budeš hrát déle, věřím, že ten názor změníš :)

Co se týče návrhu, tak PROTI - důvodu už uvedli ostatní
 

DeletedUser3346

Guest
Já jsem PROTI ale spíše jde o nepochopení toho co se jde dočíst na foru a to že jde o nastavenou hodnotu daného zboží v ceně. To znamená třeba v reálu směnit více stříbra za zlato. Nabídky 1:1 se drží spíše u série daných surovin jako T1 mramor ocel prkna atd. To že někoho napadne mixovat klidně nic proti ale právě proto v mém návrhu vylepšení tržiště navrhuji u křížka okna písmenko i s informacemi právě řešící hodnoty daných mix nabídek. Něco jako v matematice převody jednotek.
 
Nahoru