• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Možnost hraní bez turnajů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5748
  • Vytvořeno

Lovec Krys

Legenda
@Emhyr var Emreis II Protože produkce mincí navíc za těch 5 úrovní je směšná? A díky vzorci ve věži a nově i v turnaji by ten růst přidal na výkonnosti 0.0nic nebo v některých případech by i výkonnost poklesla (města s příliš mnoho úrovní divů, rozšíření a výzkumů).
 

DeletedUser6399

Guest
@Sygauras V našem společenství hráčům dost pomáháme, když nemají suroviny.. Takže pokud si řekne o suroviny i oproti nevýhodnému kurzu, tak mu pomůžeme.. Proto se nestane, že by na něco neměl suroviny a může město rozjíždět a hrát turnaj alespoň na minimum požadovaných bodů... Hlavně mi přijde, že všichni neustále spěchají, aby měli všechno hned.. Taky jsem se ve hře občas zasekla a vyrobit si zásoby mi trvalo déle..
 

DeletedUser4169

Guest
Ano, nicméně ten trend zpomalit aktivnější hráče se přenáší i na ty nováčky. A opravdu někdy kolem toho 3, 5tého věku máš pocit že sám nic neuděláš a pořád jenom čekáš. To hráče moc nemotivuje, naopak.Samozřejmě se společenstvím co tě zadotuje to asi jde, ale to není a ani by nemělo být standardem. Hráč by měl mít pocit, že ho snaha někam dovede.
 

DeletedUser6399

Guest
Jasně že by to nemělo být a myslím si, že ani není standartní.. Asi nejsem typ hráče, který vše musí mít za každou cenu a hned.. Mě prostě nevadí hrát si pomaličku, bez stresu a bez toho, abych někde brečela, že mi to nejde..
 
Nahoru