• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les

forthefirst

Učedník
za mě bude určitě vánoční losovačka lepší - už jen proto, že se neobjeví 3x za sebou odměna 5x úlomek run a pak 2x kouzlo na mince, jak tady v tom a klikání bude také méně. Navíc jistota denní odměny za maximálně 16x25 klíčů ( to v případě, že bude smůla nejsmůlovatější a bude třeba otevřít všech 16 schránek).
 

tupecpolni

Znalec fóra
Za mne super akce - jako ostatně vždy. V obou světech jsem hrál stejně, tedy se snažil různými světly odkrýt co nejvíce polí, jemně však, žádné hlavolámání, to už je ostatně v mém věku nemyslitelné. Na W mám chatrč 10 a ještě jednu v invu, na A chatka v devítce, DS to jistí. Mám tedy dojem, že náhoda a štěstí měly opět nemalý vliv, což je dle mého názoru ve hře jen dobře. Libuji si, že se nám mění způsoby hraní, truhly, odhalovačky, odmlhovačky... perfekt, díky. Přivítal bych trošku náročnější úkoly, ale respektuji a chápu, že bych za to mohl dostat do držky :D Všem hezkou hru přeji.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@tupecpolni
"Přivítal bych trošku náročnější úkoly, ale respektuji a chápu, že bych za to mohl dostat do držky"
Tak to určitě. Ode mne 100%. :(
No, já měla štěstí na odměny, ale taky mě zamrzelo, že skoro všichni dosáhli na 10. st. a já ten poslední artefakt nedotáhla. Krom špatné hry - dlouho jsem nechápala, co které světlo dělá - na tom mělo podíl několik obrazovek, ze kterých přede mnou utekli všichni kocouři. Elvenar je hra naschválová, to tvrdím odjakživa.
 
Nahoru