• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les

Jirinazel

Znalec fóra
Tedy, po shlédnutí iDavisova videa - díky za něj - jsem myslela, že chápu. Opak je pravdou. Na konci druhého dne mám dvě denní odměny, 21 koťat, a pořád ještě nevím, co vlastně dělám. Oficiální návod je, alespoň pro mně, poněkud stručný, nebýt toho videa, tak snad ani nezačnu. O výsledku si nedělám iluze. Ale jinak se ohromně bavím.
 

DeletedUser2865

Guest
Nevím , nevím nebudu se moc rozepisovat , ale tento event mě nesedí. Přijde mi, alespoň pro mě frustrující. Taktiku žádnou nevidím, jen náhodné objevení -nějakých odměn
 

Vicky1177

Mistr slova
Vždyť to máš hned v tom okně, které ti vyskočí, jak se ti otevře hra... ;) Taky jsem tápala.

04.jpg


Svíčka - jedno konkrétní políčko.
Lucerna - sloupec políček (ale nesmí nic stát v cestě, třeba kámen)
Blesk - vyčistí 3x 3 políčka, to prostřední musí být ale odkryté)

04.jpg


V druhým sloupci by se dala použít nahoře svíčka a pod kamenem lucerna (pokud by tam něco bylo)
Ve třetím je odkrytý předmět a ještě neodkrytý hrnec tam jsem použila lucernu.

04.jpg


Po několika marných (nulových) odkrytích dnešní denní odměna.
 
Naposledy upraveno:

tupecpolni

Znalec fóra
iDavisovo video zcela perfektní - jako vždy, díky mu za vše. Já jsem ovšem nenáročný hráč, hlava velice obstarožní, taktak zvládne něco v práci, pak ve hře už nic. Tudíž se jen lehce snažím, by mi baňky neodhalily móóóc málo, by mi lucerny daly co možná nejvíce ze sloupce, jinak svíčkuju. A pokud mám použít svíci na ztracený předmět, kuknu, zda mi případný obsah za ten vosk stojí. A šlape to. Jsem u zamčených úkolů a mám čtyři artefaktíky. Se může jevit jako málo, ale uvidíme, doufám, že chatrč odesítkuji. A pakliže náhodou ne, tak se z toho neposesouvám. Hodně světla všem přeji.
 

krix

Znalec fóra
nejhorší ukolová řada za 5let co to hraju.jak malé ditě přetahovat myší svičku nebo lampičku a výsledek nic. pak se někdy objeví kočka nebo něco jiného a pak zase dlouho nic .kdo to vymyslel dal bych mu medaili za blbost. je to prostě HRUZA
 

iDavis

Legenda
@krix cieľom nie je že za každý použitý nástroj hráč dostane odmenu. Tie ti len pomáhajú k tým odmenám sa dostať, a teda aj ich množstvo ktoré môžeš získať je tomu adekvátne prispôsobené.
 

Ladonka

Učedník
Cesta mlznym lesem je o minimalni strategii. Je to z větší části loterie. Za mě snad horší, než losovačka u Majoveho stromu. Denní odměna může být jen snem, výtěžnost kocouru/batoh je nižší, než v systému beden. Na vyhlédnuté budovy můžu asi zapomenout, tak budu aspoň doufat, že vytáhnu chatrč co nejvýše.......
 

Eliphas

Pokročilý žák
Já hraji eventy proto abych nějakým způsobem pomohla svému městu. Ať již kulturou, armádou či čímkoli jiným.
To je jediný důvod a cíl. A to je poslední zhruba rok ve stále horším a horším kurzu ! Takže za mě ať je to ,,zábavné"
jak chce. Mínus odměny = mínus pro event!
 

Showstall

Pokročilý žák
Potvrzuji jen to, co jsem již napsal. Je to totální blbost. Na nějaké odměny kašlu, světla (všechny) už jsem 2x vyplácal a je to o ničem. Už mě nebaví sledovat, ani jakou odměnu budu potřebovat. Prostě budu plnit úkoly a na posledním dni to vymrskám, ale už teď mám pocit, že to bude nejmenší počet artefaktů, které budu moci získat.
 

Ladonka

Učedník
Dnes jsem vyplacala takřka 1300 batůžku, denní odměna nepadla, mám jeden klobouk a čtyři kočky. Už dojedu jen pozvolna, v tomhle eventu nemá cenu se za něčím honit. Z denních odměn to co jsem chtěla asi nedostanu. Těšila jsem se, škoda.
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
Nevím jak Vás, ale z denních odměn mě osobně nic neláká. Vybíral jsem jen včera, když jsem měl napřed 3 denní odměny a po otevření dalšího baťohu za 420 ještě 4. Takže mám 7x budovu, která ujde, ale nikam se mi nevejde :-(. Škoda, že z denních odměny vypadly jednotky (alespoň jsem jich dostal pár z těch ostatních včetně pluku). Takže když to shrnu, jde mi jen o klobouky abych tu chatrč dotáhl co nejdál.
Ryny
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
Mě jde taky hlavně o klobouky, ale mám pocit, že v mém lese všichni kocouři vychcípali. A taky nevím, k čemu je lucerna, pokaždé mi od ní odletí mlha, pod ní nic a to je všechno. Tak začínám být zklamaná.
 

domin69

Mistr slova
Můj dojem je že sice hezká změna, ale zaměřená víc na to aby se kupovaly diamanty, protože kupovat svíčky jednotlivě je nesmysl a čekat až nasbírám 420 batohů abych si koupil nejvýhodnější balík zase trvá a kočky se objevují docela málo, takže jsem si docela jistý že asi nebudu mít 10 artefaktů, čímž nemá smysl stavět. Doufám že dám aspoň těch osm a že snad v DS půjdou získat další dva...
 

joskap

Znalec fóra
Opravdu špatné, snad až nejhorší co jsem tady hrál. Nebudu znovu psát výhrady, co již ostatní napsali, ale jednu věc bych rád zmínil. Vím, že iDavis píše, že úkoly jsou z Bety, nejsou oficiální atd., atd. Ovšem, že za poslední dva dny dostanu 5x "vyrob nějaké množství základního ........................"
ve velikosti 1x 63000 a pak pro změnu 1x 92000 jsem opravdu nečekal.
 
Nahoru