• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les 2021

Prealiena

Velmistr písma
Dotáhla jsem to na 295, ale jsem ráda, že jsem se dostala do zlaté bez použití diamantů. (Stejně jsem chtěla jenom ten avatar černé kočky.)
 

GorGlin

Veterán
Mě ty obrázky taky nechávají chladným, mám od začátku ten stejný.
Ale v okolí ty nové potkávám celkem často.
 

iDavis

Legenda
Ja mám rád bizarnosti a môjmu súčasnému dlhoročnému avataru s robotom z časoskoku tá čierna mačka celkom konkuruje, takže som sa o zlatú ligu posnažil a som rád, že to vyšlo (čo je vlastne moja prvá zlatá liga vôbec).
 

machitka

Pokročilý žák
Tak přesně o dvě kočky jsem se udržela ve zlaté, juchuuu :) ..od vzniku ligy jsem byla vždy někde uprostřed stříbrné a hraju to furt stejně, bez dia atd..tak byl tenhle event asi v něčem jiný..černá kočička je hezká, ale já mám od začátku jeden avatar a měnit ho nebudu :) jinak celkově fajn event, VB a vojáci, to já rád :) budovy krom čarodějnice nepostavím (a ani nemám) žádné, v minulém byly lepší. Takže už se vlastně těším na zimní event :-D
 

iDavis

Legenda
Ešte dodám, že toto bola vôbec prvá udalosť v ktorej som tie ligy vnímal ako nejakú motiváciu nájsť lepšiu stratégiu v udalosti - a našiel som v tej funkcii líg celkom zaujímavý koncept. Myslím, že by nebolo na škodu keby v budúcnosti do tých líg prišli ešte nejaké zaujímavejšie odmeny a celý tento hon za návratovou menou udalosti by nabral ešte väčšiu váhu (čo by ale samozrejme malo zmysel iba pri udalostiach ako je táto, kde stratégia hrá nejakú rolu (čo sa veľmi nedá povedať o truhliciach)).
 

ElfNostradamus

Veterán
Artefakty díky stříbru všechny...budova full stojí. Stříbro ale jen těsně +2 kočky, takže 8 ze hry + jeden za ligu, tím tedy není dáno stříbro = 9 artefaktů. Portrét mne jinak nezaujal podobná kočka je již v Amunech... Odměny horní - královské nicmoc /snad i horší než poslední event/ = nevyplatí se kupovat za 1500 dia.
 
taky se povedlo první zlato i když přiznávám, že jsem musel ještě pár přísad přikoupit, abych zvládl koupit ještě jeden balíček světel. Nevím, kolik bylo na zlato třeba koček, měl jsem nakonec 288
edit: ale už kvůli té kočce... :D
 

indian068

Znalec fóra
U mne povine ukoly hotove za dva dny pak zbytek eventu po 24.hod.Po pctivem plneni a vybirani kolem mesta zelezna liga.Ukoly hotovy vcera do hry penize nevrazim tak sem stim aji pocital
 

GorGlin

Veterán
Tos musel mít nějakých 7k batohu
To bych zvážil změnu v průchodu lesem
Železná liga to znamená méně než 150 koček, ne?
 

Jirinazel

Znalec fóra
Tentokrát jsem ta výjimka, co potvrzuje pravidlo - 8 artefaktů a stříbrná liga, i když jsem taky 10 svíček přikoupila za naspořené :diamond:, nakonec ani nevím, jestli to bylo nutné. No, určitě byla ta liga s chlupem a těch kocourů do 9. artefaktu chybělo 7, takže v některých případech se může artefakt za stříbrnou ligu hodit. Mám stádo losů a pár medvědů samotářů, jen mě trochu dráždí, že ze čtyř nových budov byla jedna získatelná toliko za :diamond:. Zprvu jsem doufala, že se ti vlci usadí na místě starého a již zpustlého hřbitova. Procházka lesem příjemná - je to jako s houbama, dlouho nic a pak je všechno na jedné hromadě. U bedýnek tomu nebylo jinak. Mě se tahle hra líbí, i když díky těm překážkám se často zachová nepředvídatelně. Za mě palec nahoru.
 

Danber7777

Pokročilý žák
zlato sice nemám,ale na obouch světech stříbro a artefakty všechny Denních jsem moc neposbíral, ale s eventem jsem spokojený lepší než točení bedničkama
 

athlo

Pozorovatel
Ja bych byl možná raději za Bronzovou odměnu. Ze stříbrných odměn se mi hromadí kolotoče, které jsou a nejsou tak dobré jako knihovny. No prostě se mi z kolotočů hromadí 10 % navýšení zásob.
Jenže jsem měl pocit, že bych s cíleným hraním na bronzovou nedosáhl na 9. rozšíření základny. Ale možná jsem jenom měl být trpělivý a počkat si na Dobrodružství společenství. Jenže Událost je individuální a Dobrodružství skupinové ..
 
Nahoru