• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les 2021

Ludi

Veterán
Na cz2, kde jsem na konci výzkumu, mám mlžný les daleko těžší, než na cz1. Koček padá méně a hlavně mám na cestě moc překážek, takže postup je příliš ztrátový. S bídou dám 8 lv., takže DS to tentokrát jistí.
 

Mescal

Znalec fóra
Mě nejvíc vadí, že když použiji lucernu a tak odkryji poslední možný pravý sloupec, tak následně odkrývám svíčkou pole z nově se objeveného sloupce zcela naslepo. Nevím jestli najdu cestu nebo překážku. Tohle není domáklé.

Jinak mi event nevadí, musí se přemýšlet u toho, co a jak za prostředky se použije. Obvykle, první, co mi dojde jsou lucerny a pak svíčky. Lahvičky s bleskem dodělávám obvykle naposledy.
 
Na cz2, kde jsem na konci výzkumu, mám mlžný les daleko těžší, než na cz1. Koček padá méně a hlavně mám na cestě moc překážek, takže postup je příliš ztrátový. S bídou dám 8 lv., takže DS to tentokrát jistí.
pokud ti eventová měna nepadá zpět z truhel taky nedáš lvl10, i když bereš nejefektivnější truhly. je to prostě o štěstí.
 

voyager-1

Velmistr písma
tak jsem si zahrál, asi 350 VB, dost voj. oddílů, škoda že jen z kasáren, do sedmýho artefaktu chybí tři kočky.
 

machitka

Pokročilý žák
Tak jsem se dneska konečně vydala na cestu Mlžným lesem :) pěkně pro VBčka a jsem docela spokojená. Hlavní odměna padla asi dvanáctkrát, k tomu ještě kupa dalších VB a docela dost oddílů, což je super (i když ano, je škoda, že jen z kasáren), no a čarodějnice už je na 8 lvl :). Teďka si počkám na 19. den na princezny a na konci zkusím to protáčení denních odměn :).
 

Ludi

Veterán
@Emhyr var Emreis II - já v jiných eventech dávám 10 lv. běžně. Když je bída, tak 9. určitě. Ale abych uhrála jen 8., to už se mi dávno nestalo. Tady je to daleko víc o štěstí, než v jiných eventech. Sice jsi psal, že jde o taktiku - no, myslím že taktiku chápu docela přesně, ale když ti to dá do každého sloupce několik překážek a končí to sloupcem, kde je jen jedna průchozí možnost, tak vyplácáš věci jen proto, abys vůbec prošel dál, a odměna žádná. Na cz1 nejsem ve výzkumu tak daleko a Mlžný les je podstatně snazší. Možná je to jen náhoda, ale tentokrát je ne mě event na cz2 hodně macešský.
 

voyager-1

Velmistr písma
podle situace po dnešku myslím že 7 artefaktů většina hráčů získá, mnozí i 8. K tomu dva v DS a zbyde jeden i pro chatrč pokud někdo potřebuje. Na A. jsem dal 7 v pohodě k tomu asi 200 oddílů vojsk a nevím kolik VB. Kočky kam jsem se podíval a některý byly schovaný i za pařezem :)
 

Mescal

Znalec fóra
@Ludi, plně souhlasím (29.10. 15:22) v inventáři mám 7 artefaktů, 8. je v podstatě jistý, ale jestli uhraji ten 9. tím si vůbec nejsem jistý. A na ten avatar černé kočky za 280 jednotek herní měny si mohu nechat zajít chuť.
 

GorGlin

Veterán
Na nějaké závěry je brzy, jsme v půlce.
Zavedene ligy nám jasné ukážou jestli jde o smůlu případně štěstí jednotlivých hráčů, nebo tenhle systém brzdí všechny.
Pokud ano, mohl by artefakt za stříbrnou ligu být ten co bude lidem chybět.
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Pokud to bude stejné jako na betě, tak stříbrní ten artefakt nebudou potřebovat (jako ostatně vždy). Ale možná by to mohl potvrdit někdo, kdo byl stříbrný jen těsně. Já byl 3 body pod zlatou a skončil jsem někde mezi avatarem a druhou základnou.
Na cz1/cz2 jsem aktuálně 215(zlatá)/178(stříbrná) (i když jediné, co mne na cz2 z události zajímá je Bohyně z posledního úkolu:)).
 

Mescal

Znalec fóra
Koukám, že jsem svůj příspěvek (v 8:55) nenapsal zrovna šťastně. Tak abych to dojasnil, pod pojmem uhrát jsem mínil uhrát v Mlžném lese. Nemyslel jsem tím odměny za umístění v lize, tam jsem zatím ve zlaté a možná nakonec spadnu do stříbrné.
 

Vicky1177

Mistr slova
Doteď jsem nic neočekávala a taky jsem dostala jen nějakou tu "bižutérii". Až dnes poprvé denní odměna (čímž je tento event u mě naprosto nejhorší co do odměn, hned za ním loňská premiéra téhož, když to byly v součtu tři denní odměny). Skvělá motivace, není-liž pravda? :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Tak nakonec jsem to dotáhl na zlatou (285/281) (na cz2 stříbrná 266/251). Na druhou základnu to ale nestačí (300).
Ne, že bych ji chtěl, jen byla nastavena tentokrát dost drsně, když ani zlatá nebyla zárukou jejího dosáhnutí.
Mimochodem moje první zlatá.
 

GorGlin

Veterán
Ale máš epes rades obrázek.
Já mám budovu celou ale zlata i ksichtik mi o 6 koček unikl.
Chápu že inno chtělo druhou budovu vyhradit pro platící hráče a jsem rád, že zachovali ziskani první možné pro většinu, kdo ji chtějí.
 

Lovec Krys

Legenda
V mém avataru zůstane hezky můj dráček. Možná až dostanu z události nějakého jiného dráčka, tak nahradí toho současného, ale jinak ne.
 
Nahoru