• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les 2021

Hexik

Znalec fóra
hlavni budova se 3 knizkama je fajn (jen se mi zda ze lonska byla dost lepsi) no ale bloudeni v lese ... asi vybirani odmen se mi nejvic libi jak funuje u medvedu
protaceni deni odmeny lehce pokulhava v tom ze neni moc odmen ktere bych chtela tak nejak mi schazi zase vetsi cista kulturka tedy doufam ze jsem ji neminula ikdyz 4x3 je taky pekna no a samozrejme urvat naky ty vb na divy to asi bude moje hlavni denni cena
 

GorGlin

Veterán
Odměny mi přijdou dobré.
Hlavní i denní, budovy o velikosti 3x4 už jdou. Je tam kultura, lidí, mana, semeno, orci, jen urina chybí.
Instant na jen 10 VB je zklamání, mlha v lese mě osobně nebaví.
V celku bych věc hodnotil jako pozitivní.

Oprava: Instant na VB v denní odměně je 20, což je bájo
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
Jakmile uvidíte, že jste nasbírali 5/5 nábojů pro změnu a chcete denní odměnu změnit, prostě stiskněte tlačítko pro změnu, potvrďte svou volbu a pozorujte, jak se vaše denní odměny pro daný den změnily! Tímto krokem nezměníte plánované pořadí denních odměn a nebojte, přetočením denní odměny nespotřebujete žádnou z přátelských duší.

Tedy rozumím tomu správně, že mi to vylosuje náhodně denní odměnu z jiného dne? A bere to v úvahu pouze odměny ze dnů, které ještě nebyly, nebo i z již proběhnuvších dnů? A jak se vlastně tyto nápoje sbírají, na videu to není nikde nastíněno.
 

Hexik

Znalec fóra
no popravde zkousela jsem tocky az dnes ale predpokladam ze to muzes protacet uz od pocatku tak by tam mela byt moznost potkat deni vyhry i ktere nebyly jinak dnes mi tam padly i ktere byly tkze to jiste je
jinak na tu tocku proste staci najit 5 kocek aby se ti obnovily ty na tocku presto ty ziskane pro hru netratis je to takove nedomyslene protoze oboje kocky vypadaji stejne a muze to svadet k pocitu ze te oberou tocky o postup ve hre

co se tyka hlavni vyhry vb na divy je na bete 20 tak nevim jestli to tu bude stejne snad ano
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Prealiena Jo, vymění ti to náhodně odměnu z jiného dne. Já to tady plánuji použít poslední den a zkusit znovu vytočit VBčka (pokud nebudu mít štěstí jako na betě, to pak dostanu vše možné, jen ne VBčka).
 

Hexik

Znalec fóra
20.jpg
 

Jirinazel

Znalec fóra
Mě se bloudění v lese líbí, prostě hledám ráda v lese cokoli, i když výsledky nebývají vždycky optimální. Konkrétně po ničem neprahnu, takže taková oddechovka. Knížky, to by šlo, jen tuším, že na ně zase nedosáhnu. ;)
 

machitka

Pokročilý žák
Já se těším, až si postavím čarodějnici vedle čarodějnice :). Jinak jsem doufala v nějaký hezký domeček na semínka, ale bohužel, těch festivalovejch obchodníků se asi nezbavím :). Celkově v minulém eventu byly lepší domečky a já se dostatečně zásobila, takže tentokrát si půjdu pro VBčka, případně nějaké jednotky..snad budu osvětlovat ta správná místa! :) no a samozřejmě jsem zvědavá na to přetáčení denní odměny..
 

iDavis

Legenda
Za seba - rád vidím návrat tejto mechaniky. Už len z hľadiska charakteru a nutnosti premýšľania je tou najzaujímavejšou spomedzi všetkých behom roka. O tom, že perfektne triafa tematiku Halloweenu, ani nevravím..

Mojou voľbou budú zrejme prastaré vědomosti (v hodnote 20 sú dostatočnou motiváciou) a zvyšok pôjde na jednotky (princezny).
 

athlo

Pozorovatel
Já se těším na Přízrak medvěda, sice dává v kapitole Lesní elfové jen o málo více many než minulá Zvonová fontána, ale i tak je to více než Tklivá vrba.
 

PajapajaTax

Kolemjdoucí
Mlžný les jako zpracování za 3, odměny tak za 4, a systém odměňování za 5. Hodnoceno jako ve škole. Sorry ale tohle se vám nepovedlo.
 
Nahoru