• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Mlžný les 2021

Hallo Dolly

Kolemjdoucí
Ahoj. Dnešný deň som s hrou skončila, nakoľko som dostala nevyriešiteľný úkol. A to: "Vyřeš bojem vítezné strety nebo využi krmení" S provinciami som dosť ďaleko, takže ich výhradne riešim vyjednávaním a aj keď som nasadila vylepšení jednotek, osvícenou strelnici a magický násobiteľ nepomohlo. Nakŕmiť nemám koho, iba ak seba. Skúsila som to ale nepomohlo. Zostáva mi len zbierať drobky a čakať na denný prídel. A to ma fakt nebavíííííí....
 
Mlžný les jako zpracování za 3, odměny tak za 4, a systém odměňování za 5. Hodnoceno jako ve škole. Sorry ale tohle se vám nepovedlo.
mě naopak tenhle event baví nejvíc. Nebavím se o úkolech ani odměnách, ale prostě o tom prozkoumávání lesa. Určitě je to větši sranda, než do zblbnutí vybírat truhly nebo dokonce odkrývat nějaké ty jarní kytky...
 

Contrador

Kolemjdoucí
Ahoj. Dnešný deň som s hrou skončila, nakoľko som dostala nevyriešiteľný úkol. A to: "Vyřeš bojem vítezné strety nebo využi krmení" S provinciami som dosť ďaleko, takže ich výhradne riešim vyjednávaním a aj keď som nasadila vylepšení jednotek, osvícenou strelnici a magický násobiteľ nepomohlo. Nakŕmiť nemám koho, iba ak seba. Skúsila som to ale nepomohlo. Zostáva mi len zbierať drobky a čakať na denný prídel. A to ma fakt nebavíííííí....
Ano, přesně to se stalo i mě. Hezky bych mohl zaplatit (gamling za 50, no neberte to) v akademii aby mi nejake krmeni přistálo, ale nemam ho na co pouzit. A střety nevybojuju (nepocita se turnaj a vez, jen provincie) protoze jsou armady 10x silnější než moje oddíly.
Takže diky moc developerum, ušetřím čas i peníze.
Spousta lidí tu zapomíná, že tuhle hru začali lidi hrát třeba i nedávno, a nemaj všeho mrtě (a nebo nejsou tak blbý, aby do pixelů strkali tisícovky)
 

Contrador

Kolemjdoucí
@Contrador ja ak som to dobre pochopil, tak @voyager-1 navrhol možné riešenie, ktoré spočíva v rozčarovaní krmení na úlomky. Teda jedná sa o jeho použitie, aj keď iným spôsobom.
Ano, to je pravda, ale to by mi to krmeni muselo nejak pristat do inventare. Rerolloval jsem akademii 6x, a nic. Prece nebudu hazet do nejakyho automatu prachy, a cekat na spravnou vyhru, abych se posunul v eventu kterej ma bejt pro radost, ve hre, ktera je free to play (ikdyz uz si sem tam neco koupim, ale nejsem cvok).

Edit. A nejsem v tom sam, rano mi to psali dalsi dva kamosi co zacali se mnou. Proste nekomu vejvar 500,- za mesic od me osoby nekomu nestaci :) :)
 

karhol

Znalec fóra
Tak jsem dnes prošel kousek mlžného lesa a vytočil jsem si pár močálů losů - kulturka, která se mi líbí a přízrak medvěda, který je také docela hezký.
Největším přínosem nového eventu je podle mně možnost výměny denních odměn. Teď počkám do konce a budu točit VB..
 

12alfa

Pokročilý žák
Medvěda bych moc chtěla, ale nějako se mi nedaří. Tu možnost změnit odměnu taky moc oceňuji, obzvláště když je tam něco, co se mi vůbec nelíbí. :) Mlžný les je fajn. Takový nejzajímavější z těch všech losovaček a nejméně jistý, že se dosáhne patřičné úrovně eventové budovy, takže je i nejnapínavější. :-D
 

voyager-1

Velmistr písma
na ty dýně bych moc nesázel. Na semínka je lepší fest. obchodník v akademii. Dýně by mi daly v mé kapitole 1500/24hod a obchodník mi dá 3300 i když má o tři pole víc.

edit: pravda, dýně dají víc kultury ale obchodníka nestavím kvůli kultuře
 
Naposledy upraveno:

12alfa

Pokročilý žák
@PajapajaTax Jak? Číhat, až se v akademii objeví krmení, vyrobit ho a rozčarovat. Splnit to jde. Každá úroveň má svá úskalí, já třeba čekám na provincii dýl jak dva dny a vylepšování nejenže není jen tak, ale leckdy ani není co nebo za co... Prostě od toho je to hra, hledat způsoby a být trpělivý. ;-)
 
Nahoru