• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Mizející spokojenost

jacinda

Guest
Verze hry:0.31.2735-v0.31.1-(master) (2015-12-17 10:42)
Herní svět:
arendil
Prohlížeč a jeho verze: mozilla 43.0.1, chrome 47.0.2526.106 m
Verze Flash Playeru: nejnovější
Operační systém: w7
Rozlišení obrazovky: 1680/1050
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: jacinda
Herní rasa: elf
Aktivovaná hardwarová akcelerace: ano


blbne spokojenost - nepřičítá se např. na mozille po postavení a musím nejdřív na chrome
ted na chromu mi spokojenost zase mizí, jakoby budova vůbec nebyla (jedná se o pradivy) a opět jsem musela restartovat, abych se z mínusu zase dostala do plusu a to i přesto že byla budova normálně připojená cestou.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Moc se za způsobené nepříjemnosti omlouvám, bohužel takhle zpětně nic nezjistíme. Jakmile se tedy chyba bude opakovat, napiš prosím ihned na herní podporu, my se podíváme detailněji na to, co je špatně. Děkuji! ;)
 

jacinda

Guest
chybaelvanar.jpg
 

jacinda

Guest
na obrázku je nově dostvěný 2. level velkolepky. tohle se mi děje i často po dostavení velké budovy na spokojenost. musím do chromu a pak se to teprve v mozille načte. dřív to nedělalo. a předem říkám, že nebudu mazat cookies neustále když na elvu něco postavím
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ono když rozšiřuješ klášter, tak se jeho bonus do kultury "nepočítá". Nevím jestli to má takto být, ale už jsem to zaregistroval v době kdy jsem ho rozšiřoval. Když se znovu postaví, přičte se správná hodnota. Pokud se ti dostavěl někdy v době, kdy si tu nebyla, je možné že po prvním přihlášení se ti neukáže správná kultura. Ovšem když aktualizuješ stránku, tak by mělo být vše v pořádku. Podobně se to stává i s lidmi co jsem tak odkoukal... Nevím jestli je to zrovna tenhle případ, ale nejspíš to s tím souvisí. Dost jsem to zahlédnul na IE, který používám pro své druhé město. Na chromu jedu ale bez problémů.
 

jacinda

Guest
aktualizace na firefoxu nepomůže. musí sejít na jiný prohlížeč. je to dost otravné a připomínám. dřív se to nestávalo.
 

DeletedUser312

Guest
to s tím přechodem na chrome si nechtěl napsat že jo :D
mouzila je jeden z nejoblíbenějších prohlížečů tzn mělo by to na něm fungovat..... opravovat rozbitý okno u forda taky nebudeš tím že ho proženeš šroťákem a nekoupíš si novýho trabanta :D
 

Ethariel

Guest
Já jsem s chromem velice spokojený jak z pohledu bezpečnosti, tak z pohledu rychlosti prohlížení a nabízených služeb :) Můj prohlížeč neudělá nic co mu já nedovolím. Možnost nastavení rozhraní mi dovolují ochránit moje data a hesla. Od té doby co jsem odešel z Firefoxu mi už nevyskakují reklamy, nemrzne mi prohlížeč protože mám otevřených "pár karet navíc" (v mém případě 5-15). Já jsem prohnal šroťákem trabanta a dostal forda :)
 

DeletedUser312

Guest
to s reklamama není žádná věda :) od tý doby co existuje adblock sem neviděl reklamu nikde :) každopádně i já zastánce zrzavý lišky jedu elvenar na chromu páč na lišce to holt nemaj ještě vychytaný....
 

Ethariel

Guest
V tom případě doufám že tvoje liška za chvíli dožene chrome. Nejsme tu proto abychom porovnávali prohlížeče, ale abychom vyřešili naše problémy s nimi. A byl bych rád kdybys i ty mohl hrát svoji oblíbenou hru na firefoxu, tak jak ji já hraji na chrome.
 

jacinda

Guest
ano to je pravda. není řešení odpověd: tak přejdi na jiný prohlížeč.
prostě hraju na mozille a má to fungovat
 

Ethariel

Guest
Tak přejdi na chrome jen do té doby než se firefox spraví. Posílej jim zprávy z diagnostiky, piš na technickou podporu a možná se něco vyřeší. Ale pokud chceš do té doby jen čekat, až se tak stane, tak si moc nezahraješ. Tím "jdi na jiný prohlížeč" jsme nemyslel to, že se máš firefoxu vzdát, ale najít jiné dočasné řešení.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkuji všem za spolupráci! Podrobný popis chyby jsem předal tvůrcům hry. Ti se jej pokusí co nejdříve opravit. ;)
 
Nahoru