• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Mikuláš Misakplisak

DeletedUser2378

Guest
upload_2016-12-1_19-53-12.png
 

DeletedUser2411

Guest
Máš to moc krásný Mišičko. Kdybych mohl hodnotit já, tak pro mě jsi vítěz. Tvůj taťka;););)
 

DeletedUser2378

Guest
děkuju ti jen doufám že mi to vezmou když mi je jen 11
:(:(:(
 

Sindri

Guest
Rodinko, postavy musí být vlastnoručně vytvořené, za použití Elvenar ilustrací jako mírné předlohy, tzn. aby pokud např. budu kreslit anděla v podání víly, tak aby to byla víla tak, jak ji známe zde v Elvenaru, nikoli jak je známá v jiných fantasy hrách/filmech/knihách.

Zadání soutěže:
  • Jakoukoli technikou (namalováním, vymodelováním - v technice vyhotovení se meze nekladou) vytvoř postavu čerta, Mikuláše nebo anděla, ovšem k jeho ztvárnění použij postavy spřátelených ras Elvenaru a to tak, aby podoba se spřátelenou rasou byla zjevná.
  • Ke svému dílu použij jeden z níže uveřejněných obrázků (uveřejněn pouze jako vzor, není třeba zachovat proporce ani rámeček), ovšem pouhé zkopírování a dokreslení obrázku není povoleno (obrázek můžete překreslit nebo upravit dle své fantazie).
  • Obrázek, případně fotku díla, podepište svojí herní přezdívkou.
 
Nahoru