• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Miremel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6934
  • Vytvořeno

DeletedUser6934

Guest
Ahojík!
Jmenuji se Miremel a jsem nový účastník na fóru Elvenar. Jsem tu proto, abych se zapojovala do soutěží, bavila se s ostatními, ať už diskutovat o hře, či v krčmě. Elvenar jsem začala poprvé hrát na účtě jménem "Linadella" od konce září. Pak jsem si vytvořila účet "Miremel" a hraji jen na tomto účtě, protože mě to na druhém přestalo bavit. Budu se snažit být co nejvíce aktivní, ať už na fóru nebo ve hře. Patřím do společenství zvané "Elfí společenství" a jsem za to ráda. Jsou tam milí lidé i elfové, se kterými si jde povídat. Jestli se se mnou budeš chtít bavit, psát apod. napiš mi pod tento příspěvek. Ráda objevuji nové věci i lidi a mám nesmírně moc dobrých kamarádů ve hře. Jestli k nim chceš patřit, napiš mi ve hře do zprávy. Zadej "Miremel" a "Žádost o přátelství/kamarádství". Už těch informací bylo mnoho, tak příjemný pobyt na fóru i ve hře.
-Miremel
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahojky Miremel,

vítám tě mezi námi. Kdyby jsi nám chtěla cokoliv sdělit o hře, máme tu spoustu diskuzí, které by tě mohli zajímat. Můžeš se třeba zapojit do různých soutěží, které připravujeme. Už jsi se dokonce zapojila. :) Pokud ráda čteš, nabízím ti náš Měsíčník Ozvěny lesa ,třeba v tom najdeš i zalíbení.
A Kdyby jsi potřebovala s čímkoliv poradit, kdykoliv se na nás můžeš obrátit a my ti rádi pomůžeme, nebo je tu spoustu aktivních hráčů, kteří ti určitě rádi poradí, kdyby jsme nebyli k dispozici. :)

Těšíme se na tvé příspěvky a přeji ti mnoho úspěchů ve hře.;)
 
Nahoru