• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Milosko som ja

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2308
  • Vytvořeno

DeletedUser2308

Guest
Ahojte ludia.Toto je pre mňa masaker.Vlastne len skúšam,či tu dokážem niečo napísať.O mne ťažko,som len úplne obyčajný Miloško a ešte pred mesiacom bi som sa vysmial každému,kto bi mi tvrdil,že pôjdem na forum.Hram tuto hru už dlho,neviem možno asi od začiatku,len som to nejako flákal,hral pri tom kadečo iné a tak som len tam,kde som.Našťastie sa našiel človek,ktorý mi nakopol zadnú časť tela a postrčil ma k veciam,ktoré sú možno pre vás normálne,ale pre mňa strašne ťažké.
Tak som tu a skúšam nemožné.Je to naozaj pohodová hra a vy všetci vyzeráte radi,že ste tu.Tak aby ste vedeli,aj ja som rád.A to,že tu píšem,neberte prosím ako trúfalosť,len ako pokus o sebazdokonalenie.
Tak a teraz ani netuším čo pomačkať,aby to šlo dalej,dúfam,že s toho v zíde nejaký trapas.A čo?Aspon sa pobavíte.;)
 

Lukula

Velmistr písma
Ahoj Miloško !
Gratuluji Ti k prvnímu kroku na cestě k sebezdokonalení a přeji Ti, aby jsi vydržel a nevzdal to moc brzy. Snad se Ti tu bude mezi námi, tolik rozdílnými povahami, líbit. Občas se tu trochu poškádlíme, někdy si i trochu ostřeji vyměníme své názory, ale přesto věřím, že jsme všichni dobré duše s touhou po virtuální komunikaci. :) Ostatně nás všechny spojuje jedna skvělá hra a snad proto si tu máme co říct.
Tak Tě tu vítáme a já osobně Ti přeji mnoho nových poznatků a zkušeností z dosud nepoznaného... ;)
 

DeletedUser2308

Guest
Dakujem.Budem sa teda snažiť sem tam virtuálne ozvať a možno aj niekoho poškádlit :) Teraz už hádam odídem odtial normálne,včera som rýchlo vypadol,ako raketa:D
 
Nahoru