• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení mifipo

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2934
  • Vytvořeno

DeletedUser2934

Guest
Ahoj všichni.
Moje hrací jméno MIFIPO mi zůstalo z bývalého zaměstnání (MIlan FIala POlicajt) - to mi zůstalo od jedné bezvadné moc hodné ,bohužel již nežijící, matky mého staršího kamaráda se kterým se navštěvujeme a známe již přes 30 let. To kdyby se někdo chtěl zeptat proč zrovna mifipo.
Žiju na dědině JhM kraj - Brno venkov a to ,že vegetuju kósek vod Brna se taky občas šmrcne v mluvnici. Tak gdyby někdo negómal co sem napsal pošlite mě písmo a já to přeložím do jasné mluvnice. Von ten brněnské hantec se už mnohém těžko góme. Takže je taky tutový, že sem už nakósl druhó půlku kilečka ze stoleté záruky.
A teď tedy už česky. Hru jsme začal hrát cca před 2 měsíci, z dlouhé chvíle, při nemoci a teď i když už zase v plném prac. procesu, je mě líto toho nechat. Zatím se mi líbí i když třeba boje mi moc nejdou, ale ty mi nešly v žádných hrách. S mnohými hráči se snažím již spolupracovat alespoň vzájemnou výpomocí - to jsou Ti mnou objevení a ostatním, kteří jsou pro mě zatím jako sousedé daleko mohu prozatím pouze poděkovat. Bohužel na sousedskou výpomoc budou muset počkat, než se k nim někdy dodousedím.
Díky MiFiPo.
 

Lukula

Velmistr písma
Vítej zde na fóru i ve hře samotné. Taky jsem začínal z nudy a nakonec je z toho každodenní samozřejmost... ;)
Doufám, že se zabydlíš i zde na fóru. Je tu docela fajn parta, která se občas chytne, ale myslím, že to je normální v každé společnosti. :)Tak se Ti tu snad mezi námi bude líbit.
A ten brněnské hantec - škoda žes nenapsal takto celý příspěvek. Bylo by to zábavnější, ale i tak za to děkuji, k Moravě mám velice blízký vztah a toto nářečí je obzváště vypečené... :D Tak snad si jindy počtu více... doufám.
 

DeletedUser1148

Guest
Ahojky mifipo ,vítej mezi námi.Přeji ti ať se ti tu s námi líbí a ať se u hry velice dobře bavíš ,stejně tak jako my.Zde na fóru je dobrá partička fajn lidiček ,takže se ti tu jistě bude líbit.Ještě jednou vítej :) a s těmi boji ,z toho si nic nedělej.Mě to také nejde ,takže provincie vykupuji ,ale v turnajích si ráda automatem zabojuji.Ještě že ho máme.:D:p
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj,
přeju ti, ať se ti tu líbí. Pokud bys chtěl přispět do některé z diskuzí, můžeš zde. Případně i přispět do našeho měsíčníku Ozvěny lesa. Také se můžeš bavit s ostatními v herním koutku a zúčastnit se i našich soutěží.
 
Nahoru