• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzlo MerlinEl

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 124067
  • Vytvořeno

Deleted User - 124067

Guest
Zdravím,

můj nick ve hře je MerlinEl a přispívám s kouzlem Dimenze.

  • pojmenování - Dimenze
  • účinek - Jistě se každý z nás setkal se situací kdy potřebuje umístit novou budovu, ale jaksi se mu na ni nedostává místa.
  • Mnohdy pomůže trochu přeskládat stávající budovy do jiné formace.
  • Jnže co když není místo ani na přeskládávání? ....
  • Tady přichází ke slovu nové kouzlo Dimenze, které dočasně uvolní jednu novou parcelu a už se skládá a organizuje jedna radost :D
  • Parcel lze uvolnit i více, (má li hráč vyrobeno více kouzel), každé z nich pak trvá "30 minut" po té se uzamkne i se všemi budovami, které na něm zůstanou. Odemknout se dá opětovným použitím kouzla Dimenze a poté doskládat co hráč ještě nestihl.
  • cena výroby - 3 reliky z každého druhu (ne bonusového ;)
  • obrázek -
    index.php
mějte se hezky a užívejte léta :)
 

Deleted User - 124067

Guest
1) printscreen ze hry a pak v editoru (př: Photoshop, Gimp) nakeslit.
2) kopírovat a vložit, voala to je celý :)
 

Iefyr

Guest
Z tohohle mám dost smíšený pocity. Hlavně kvůli tomu, že to zas útočí na pointu hry. Ale originalitu uznávám...
 

Deleted User - 124067

Guest
lefyr: já myslím že na pointu hry by to útočilo v případě, že by ten pozemek dostali permanentně. Toto kouzlo jen hráči usnadní organizaci svých budov a to je myslím v pořádku. Naopak z pěkně vypadajícího městečka máš pak lepší pocit a více tě to baví ne?

//odstraněna zbytečná citace, Dellingr
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Iefyr

Guest
Je úplně jedno, jestli je ten volnej prostor navíc dočasně, nebo napořád. Furt tam je. Furt dává prostor na manipulování, kterej bys mít neměl. Je to ve svý podstatě totéž, jako možnost uložit budovu do inventáře, nebo stavební režim, kdy by člověk pracoval s čistou plochou a ty budovy tam sázel od píky...
 

Deleted User - 124067

Guest
Myslíš že změna pozice budovy, kterou jsi si už zakoupil je nevhodná?
Přemýšlel jsi nad tím proč se snimi dá vůbec hýbat? ;)
 
Nahoru