• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Menhirokova služba

GorGlin

Veterán
Mě se líbí
Je fakt, že mám naštěstí volno ve městě po rasové produkci, kdybych měl úkoly na produkci plnot jen s manufakturami, které mám nastálo, byla by to dost hoňka.
Závidím hráčům s bonusem na mramor, nebo dřevo, na stejné ploše můžou postavit dvojnásobek manufaktur.
 

iDavis

Legenda
Akcia sa tentokrát javí naozaj veľmi jednoducho, úlohy vyzerajú pomerne ľahko. :) Prikladám ich aj so všetkými informáciami v spoileri, pre prípravu.

Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 8.5.2017
Koniec: 21.5.2017

menhirok_ann_header.png

Behom akce sú dostupné 2 úkolové sady...
EL_-_akcia_-_menhirok_2017_-_sada_loh.png
EL_-_akcia_-_menhirok_2017_-_sada_loh.png


Prvá sada ponúka 19 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje jednu úlohu.
1. Získaj malé množstvo mincí
2. Získaj malé množstvo zásob
3. Vyrob 3x nápoje
4. Získaj 40 kultúry
5. Vyrob 5x jednoduché nástroje
6. Vyrob 1x kúzlo Sila zásob
7. Vylepši 3 budovy na level 4 alebo vyšší
8. Získaj stredné množstvo mincí
9. Získaj stredné množstvo zásob
10. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 10 alebo vyšší
11. Vyrob 30x chlieb + vyrob 10x pokročilé nástroje
12. Vyrob 7x pokročilé nástroje + vyrob 3x košík jedla + získaj veľké množstvo zásob
13. Vyrob 10x chlieb + vyrob 5x košík jedla + vyrob 4x sada nástrojov
14. Vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 5x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
15. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový) + vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
16. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (2-dňový)
17. Získaj 14 relikvií
18. Vyrieš 16 stretov ALEBO kúp 16 VB
19. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 12 alebo vyšší

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_akcia_ve_k_noc_2017_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
1. Dokonči všetky úlohy prvej sady

Po dokončení druhej sady obdržíme hlavnú cenu akcie.

Čo môžeme získať:
  • 1x mramorová relikvia
  • 1x oceľová relikvia
  • 1x drevená relikvia
  • 1x kryštálová relikvia
  • 1x svitková relikvia
  • 1x hedvábní relikvia
  • 1x elixírová relikvia
  • 1x relikvia kouzelného prachu
  • 1x drahokamová relikvia
  • 2x kúzlo Magická výroba
  • 2x kúzlo Magický dar
  • 5 VB
  • 1x náhodná runa
  • Menhirok´s Barrow


Zoznam odmien:

EL_-_akcia_-_menhirok_2017_-_h.odmeny.png
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2625

Guest
Ahoj,

mne se ta budova co se týče animace líbý moc.Je hezby barevná prostě hezká:)

M.
 

Galin

Guest
Zajímavé zpestření, po dlouhé době jsem se vrátil ke hře a samá překvapení tolik divů co je k dispozici, ikdyž ty co mě třeba zajímají jsou až někde v pozdějším pokroku.

Na úkoly vy padá vcelku dost času, ikdyž raději si pospíšit než se někde zadrhnout takže hezky naplánovat výrobu, nabrousit nástroje, přečíst pár svitku, projít se do neznámého kraje a pak jen vybrat odměnu :)

Hodně úspěchů v plnění všem.
 

Iefyr

Guest
Až přijdou s eventem, kterej bude o něčem jiným než o úkolech (který jsou stejný jako na Betě, takže jsou pak vyspoilovaný kolikrát dřív, než je oznámenej live release danýho eventu), to bude teprve průlom. Ale chápu, že priority vývoje jsou momentálně jinde.
 

Eragon92

Znalec fóra
Až přijdou s eventem, kterej bude o něčem jiným než o úkolech (který jsou stejný jako na Betě, takže jsou pak vyspoilovaný kolikrát dřív, než je oznámenej live release danýho eventu), to bude teprve průlom. Ale chápu, že priority vývoje jsou momentálně jinde.

Však tě nikdo nenutí aby sis ty úkoly zde četl... A nějak nevím co by jsi chtěl plnit v eventu než úkoly.
 

paulo1414

Mistr slova
za mna mozem povedat , ze tento event je o nicom...odmeny su velmi slabe... za kazdu ulohu 1 relikviu.... a budova leda tak pre zberatelov...mohli si ho odpustit
 

DeletedUser15

Guest
Paulo, nikde neni psano, ze tohle je event - je to jen obycejna ukolova rada, takze se logicky nedaj cekat zazraky. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Blue.TARINKA

Znalec fóra
Souhlas s Paulem, ať je to event či jen úkoly, odměny jsou o ničem. V této hře se zázraky nedějí, to máš Joniku pravdu, ale kdyby dali do odměn místo 1 relikvie 1 ks dia, tak pak v zázraky i uvěřím :D
 

DeletedUser1148

Guest
Ahojky .Já se také přidám k diskuzi a za sebe musím říci ,že se mi budova vzhledově moc líbí.Ale těch lidiček a kultury není na tu její velikost tolik ,abych jí stavěla.I když nevím.Třeba mně tak uchvátí její vzhled ,že jí i postavím :D:p
 

Silver Whisper

Guest
Souhlasím s tím, že odměna není moc atraktivní, co se týká výše kultury, ale je krásná a určitě si najde cestu i do našich městeček, třeba jen na malou chvíly:). Tahle úkolová řada je spíš jen malé zpestření všedních dnů, také není nijak náročná ;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eragon92

Znalec fóra
no nevím ale 2200 obyvatel na 4x4 je podle mě slušné a budova vypadá pěkně takže pokud se mi ji povede získat a bude místo určitě si ji postavím
 

DeletedUser2926

Guest
pozor stejná chyba v úkolu 13, ve hře píšou nápoj, ale dodat musíš chléb!!!
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ano, do překladů se vloudil malý šotek. U úkolů č. 11 a 13 máte vyrobit 30 (resp. 10) kusů chleba, nikoliv nápojů! Naštěstí již ve čtvrtek by měla přijít aktualizace, která by měla tuto chybu odstranit. Co se týká ostatních úkolů, tak jsme je kontrolovali a všechny by již měly být v pořádku. Za způsobené problémy se velmi omlouváme, mrzí nás to!
 

Silver Whisper

Guest
Je to jasné, šotek má hlad a ne žízeň :D:D:D. Aspoň se nenudíme :D a na splnění úkolů je času dost. Hlavně že víme, co s tím :).
 
Nahoru