• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení mendalam

mendalam

Guest
Ahoj všem. Před chvílí jsem začala hrát Elvenar, ještě mi z toho prozatím jde hlava kolem, ale pomalu si zvykám a seznamuju. :) Viděla jsem na netu odkaz na Elvenar, a jelikož jsem tvor šíleně zvědavý, šla jsem ho prozkoumat. Nadchl mě celý tenhle nový svět a to, že je česky, takže jsem tu a pomaloučku se zabydluju. :)
O sobě moc neprozradím, snad jen to, že jsem tajnůstkář a miluji kočky i jiné zvířectvo. A teď jdu zkoumat dál. :):)
 

graywolff

Guest
Zdravím, kočička na Tvém avataru mi připomíná mého všetečného kocourka Míšu, který je už bohužel za duhovým mostem. Ale mám dva zrzky, takže je o zábavu postaráno...
 

Sindri

Guest
Vítej na fóru hry Elvenar! Věříme, že nezůstaneš pouze u představení, ale zúčastníš se i některé z debat kupříkladu v Krčmě? Nebo kdyby Tě napadlo, jak tuto hru vylepšit a obohatit ji, tak nám tento nápad můžeš sdělit zde! Nicméně na fóru je co prozkoumávat a myslím, že je tu super atmosféra, tak proč nebýt její součástí. ;)
 

mendalam

Guest
Zdravím, graywolffe, tak to si dovedu živě představit. To máš opravdu veselo, obzvlášť když jsou dva. :)
A jsem ráda, že se ti Můrka líbí. S Míšou mají společné i první písmeno jména. :)

Sindri, děkuji za milé přivítání! A velmi tuším, že součástí fóra i hry budu dlouho předlouho. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru