• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Marlos

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2678
  • Vytvořeno

DeletedUser2678

Guest
Krásný den všem. Jmenuji se Michal a pocházím z Brna. Do světa Elvenar jsem se přidal dnes a stále se učím. Je to zatím super. Těším se že tu poznám nové přátele, pomocníky a rádce.
 

DeletedUser2678

Guest
Ahoj, možná to bude znít blbě ale já nevím :) Vím jen že jsem Elf :)

Jsem ve světe Arendyll

//Sloučen doublepost, odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2678

Guest
Děkuji, no já jsem takový pisálek a vždy když něco nového zkouším, tak hledám první forum abych pak nemusel vše bourat :)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2265

Guest
Tak pisàlku kdyz budes potrebovat s necìm pomoct tak mi klidne napis zpràvu, i kdyz nejsem elf tak v necem poradit muzu
 

DeletedUser2678

Guest
Moc ti děkuji za tvá slova a vážím si jich. Momentálně se rozkoukávám a nasávám atmosféru hry. Možná bych ještě o sobě řekl, že mě elfové a druidové, draci , trpaslíci velmi oslovují a asi patřím mezi lidi, kteří si rádi vytváří svůj svět.

Práci mám hodně stresující, tak se to tady chci snažit brát jako relax a uvolnění. Pracuji na směny a to není žádná výhra. Jinak jsem trošku staršího data ale v srdci asi věčným dítětem :) Rád komunikuji s lidmy a považuji se za týmového hráče. Na druhou stranu ale tvrdím, nic se nemá přehánět.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2678

Guest
Ano, také tomu věřím :)

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru