• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

manufaktury

Adria137

Kolemjdoucí
Dobrý den,
jsem tu nová. Zajímalo by mě zda je někde přehled ve kterých manufakturách probíhá výroba a jak dlouho probíhat ještě bude? Klikat na všechny manufaktury postupně a zjišťovat která kdy končí mě nebaví :D děkuji
 

Waso

Učedník
Hlavně - na začátku - máš 3 druhy "zvýhodněného" tovaru. Jiné manufaktury nemá smysl stavět.
Časy výroby jseu 4 = od tří hodin k jednomu, či dvou dnům.
3 hodiny ti dají nejvíc surovin.
9 hodin ti umožní v klidu se vyspat...
:cool:
 

Radvanus

Znalec fóra
A pokud jde o tvou otázku, tak ne, takový přehled není, prostě si na tu manufakturu musíš kliknout.
 

Lovec Krys

Legenda
Slova používání urychlovačů/diamantů a vyplácí dle mého názoru nepatří do jedné věty.
Pokud vím, tyhle úkoly dávají pár mincí a(/nebo) kladiv a jsou stejné už někdy od víl. Takže jestli na něco takového používáš urychlovače nebo dokonce dia, tak je to samozřejmě tvá věc, ale můj pohled je: "Hrozné plýtvání mnohem cennějšími zdroji".
Jinak 12. kap. (z 20) rozhodně není nízká ani "nízká", ale střední.
 

Adria137

Kolemjdoucí
a ještě se zeptám je někde přehled kolik už jsem postavila budov, manufaktur např. na ocel, prkna, mramor?
 

Jasnost

Učedník
a ještě se zeptám je někde přehled kolik už jsem postavila budov, manufaktur např. na ocel, prkna, mramor?
Není, ale když na nějakou klikneš, máš tam zaškrtávací políčko hromadné výroby a to ti ukáže kolik těch budov máš. Manufaktury musíš mít ovšem na stejném levelu. Nejlépe se město spravuje, když si dáš budovy skrýt (šipka přesunu budovy a tam je funkce skrýt). Funguje na mobilu, nevím jestli to už funguje i v PC. Barevně pak vidíš různé skupiny budov a kde máš jaké zbytečné díry :) Líp se to počítá.

Screenshot_2022-12-07-21-38-04-71_7f7cb4ea03f89ed006ffca7a7d623b25.jpg
 
Nahoru