• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Manufaktury

Dokky

Učedník
ahoj,
bylo by fajn kdyby se v mobilní aplikaci u manufaktur a dílen při použití kouzla zvýšení výroby zobrazovala doba jeho trvání.
V PC verzi to je, tak si myslím, že by bylo dobré to mít i v apce ;-)
Díval jsem se jestli tady už tento návrh nepadl, no nenašel jsem ho ... pokud už to tu bylo, omlouvám se za duplicitu, díky Dokky
 

Jasnost

Učedník
Podporuji. Nevím, jestli to je v PC verzi, ale nevidím délku trvání žádného kouzla. Hodilo by se mi i zobrazení trvání Inspirujícího rozjímání.

Mám k tomu ještě dotaz: na ty budovy jde kliknout kouzlem i vícekrát. Jelikož klikám prstem, často se nemůžu trefit a zatím jsem nevypozorovala, jestli to pak prodlužuje účinnost kouzla nebo jen přicházím o kouzla? Pokud to druhé, proč lze na jednu budovu kliknout klidně 3x? :-(
 

Lovec Krys

Legenda
Ano, je to vidět a ano, prodlužuje:
1669654018963.png
 

Dokky

Učedník
tak koukám, že se to nechytlo, asi většina hraje na PC, děkuji všem co to podpořili, a my co hrajeme v apce si to hold budem muset i nadále pamatovat, je to škoda, ale není to konec světa ... ;-)
 
Nahoru