• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchodování Manufaktury na Základní & Živoucí zboží

DeletedUser3079

Guest
Manufaktury na Základní & Živoucí zboží
Živoucí Zboží 2 dny.jpg

Moc moc prosíme o přidání časových intervalů do Manufaktur od vyššího levelu, jakmile přejdou na živoucí zboží. Hodně tady chybí výroba na 1den a na 2dny, už z pohledu dobrodružství společenství, nebo když někdo hraje méně, a využíval tak jednodenní a dvoudenní produkce. Je to lepší i na kouzlení které se používá na manufaktury. Když zapnu kouzlo na zesílení výroby na slabší, neživoucí manufakturu na 2dny, tak je silnější jak když bych ho použil jen na vyšší level manufaktury, ale pouze na 9hodin. Také je to takto hezčí a využití dvou tabulek v manufaktuře nic neznamená přece. Hodně zde chybí hlavně základní výroba neživoucího zboží na více hodin jak jen 9. Myslím že tento nápad ocení každý, i Elvenar.

VÝHODY
• Ulehčení dobrodružství společenství
• Možnosti i pro méně hrající hráče využít více hodinovou produkci
• Kouzlo na zesílení produkce bude mít opět stejné využití jak předtím
• Z pohledu dovolených, opět návrat ke 2 denní produkci
• Tradiční využití toho co máme rádi (3h - 2d)

Tento příspěvek se týká VŠECH MANUFAKTUR ŽIVOUCÍHO ZBOŽÍ, od základních Tier I dřevo, ocel, mramor, až po Tier II a III, jako jsou svitky, křišťály, hedvábí, elixíry, k. prach a drahokamy. Moc prosíme o přidání 1d a 2d výroby zpátky do těchto manufaktur. Děkuji, tým fanoušků Elvenaru.
 

DeletedUser2988

Guest
myslim, ze zruseni vyroby na 1 a 2 dny u manufaktur 24.urovne a vyssi, byl umysl tvurcu hry, takze ho zpet urcite nedaji
 

DeletedUser3079

Guest
Všechno je možné, třeba ano. Vím že když je něco lepší a osvědčí se to, že se takové věci i vrací :)
Stejně jak se nám vrátili některé Eventy a jiné věci už ♥ =)

Jde jen o to co chceme my hráči a víc díky tomu budeme Elvenar hrát, třeba i platit ♥ :D ...záleží i na tím, když se něco takového tvoří. Ať je to vyvážené pro nás i pro ně =)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
aplikace je prostě krizovka pro chvíle, kdy nejde být na PC. Pokud to tak člověk bere, pak mu až tak nevadí ani ty zprávy. Já jsem smířený s tím, že to není plnohodnotná hra. Stejně to hraju na zařízení, které mi hlásí, že bych to na něm neměl ani rozjet, takže jsem rád za každý další update, po kterém mi to pořád funguje... :D
 

DeletedUser2988

Guest
ja elvenar na pc hrat odmitam a myslim, ze nejsem jedina
 

DeletedUser3281

Guest
Tak to za tebe ten elvenar asi hrár na začátku duch :D Ale ono já si všiml, že ty vůbec hraješ divně ale v tomhle s tebou jako souhlasím, fakt je potřeba aby ty VB a zprávy šli, minimálně VB pak by se to občas dalo řešit chatem ale když jedu třeba na víkend na chatu tak prostě musím hru přepnout na flash a pak se tam mrcasit s pufinem, což je fakt na prd a už rok... dalo by se říct, jak jsem to dělal dřív, no dřív jsme jaksi nejeli turnaje na 10tku a nebyl jsem na konci tzn šlo házet do výzkumu :D

Ovšem jako mít tam 8 výrob vidím jako celkem zbytečné, resp je to zbytečné jestli se zase nějak často nedočkáme těch "extra" rychlých výrob, pak by to výhodné opravdu bylo :)

Mě spíše vadí, že v těch živoucích LZE vyrábět nebonusové základné a já musím místo 1/2 zadávat výrobu 3/4 což zdržuje. Nevím proč prostě nejde nějak úplně ten "nebonus" dát pryč :( Prostě mám bonus na prkna, tak mi prkenná bude již vyrábět pouze prkna, mám bonus na živoucí mramor, tak bude mramorárna prostě vyrábět pouze živoucí mramor, jen blázen by tam stejně vyrábět nebonus tak k čemu?
 

DeletedUser4336

Guest
Tak pro někoho je mobilní verze sice krizovka, ale přesto se najde plno hráčů, kteří např. kvůli motivacím přecházejí na mobil. Stejně tak to bude až začne dobrodružství, protože např. v dílnách se musí v prohlížeči zadávat po jednom, což je teda velký rozdíl, když se např. končí kapitola, a na zbouraném místě se postaví třeba padesát dílen (o farmách se tu ani bavit nechci). Jestli by nechtěli rovnou na některé z verzí udělat makra, např. automaticky výroba se sběrem 5x po sobě třeba zase na pécéčko, to by se mi líbilo.
 

Lovec Krys

Legenda
@Klimoriz :D Ten v práci určitě.
Jinak tě chci vidět, jak budeš na mobilu hrát nějakou pořádnou hru.

To já to mám opačně. Odmítám pustit ten hnusný simulátor na spuštění mobilní aplikace. A motivace více méně neřeším. Když se k tomu dokopu, tak jednou týdně opackuju alianci, zbytek má prostě smůlu (třeba se naučí hrát i bez nich, zas tak těžké to není, stavitelé se stejně v pokročilých městech většinu doby flákají a kulturní bonus je ke konci taky celkem k ničemu).

@ANCARY Pokud si hra bude pamatovat záložku na které jsem byl naposledy, tak s tím nemám problém, jinak nemám nejmenší chuť se každé 3h přepínat mezi záložkama na tu správnou. Samozřejmě předpokládám, že klávesové zkratky budou i nadále fungovat na každé záložce zvlášť (tzn. 1-2-3-4 pro první i druhou - fakt se mi nebude chtít klikat u prošlého zboží někam na klávesu 6).

Jinak upřímně by mě zajímali jedinci, co si při dobrodružství zadávají jedno-dvou denní výrobu na svých hlavních manufakturách - to je jak vyhazování surovin z okna plnými hrstmi (u těch, co pár dní při dovolené budou bez netu, to naopak chápu, ale to se zase moc často nestává).

// Odstraněna citace. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5729

Guest
Prave ze tohle je moje prvni hra-synovi se libila.Na svoje pracovni stroje(zivim se grafikou) nic instalovat nebudu.Juniora uz to opustilo a tata jede dal:).Hra je pro me diky appce prijemne odreagovani......

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Tahle hra se ale neinstaluje :D A já se živým vývojem a světe div se, nainstalované mám dvě strategie přesto že všeobecně něco instalovat odmítám právě kvůli práci, ale zase není dobré to hrotit když se jedná o výjimečné stavy :) A věř, že elvenar je na PC mnohem pohodlnější hra.
 

DeletedUser5729

Guest
Ja to blbe formuloval;) Sem v tomhle asi staromodni,ale na pc jen delam.Je to moje prvni hra a apka mi vyhovuje.Na kompu to urcite nekdy zkusim-hlavne kuli zpravam,ktere asi v apce nikdy nebudou.....
 
Nahoru