• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Manufaktura na svitky

Showstall

Pokročilý žák
Upnul jsem manufakturu na svitky lvl32, ale budova není vidět.

Na obr.1 - je vidět, že probíhá vylepšování

1.jpg


obr.2 - umístění, ale nakonec není vidět

2.jpg


obr.3 - posunutí mimo cestu, stále tam někde je :) .

3.jpg


Při správné poloze není vidět nic, ale nejde tam také nic jiného přesunout.
 

Rauni

Herní podpora
Elvenar tým
Ahoj @Showstall , děkujeme za nahlášení, na odstranění této chyby se již pracuje. Za způsobené komplikace se omlouváme!
 

Mescal

Znalec fóra
@Showstall taky se mi to párkrát stalo, ale zjistil jsem, že se stačí odhlásit a přihlásit. Po přihlášení je již budova normálně vidět.
@Rauni je fajn, že na odstranění této chyby pracuje, protože, když se mi to stalo poprvé, polilo mě horko, než jsem zjistil, že to je jen chyba v překreslování rozhraní. :)
 

GorGlin

Veterán
Já zvedl manufakturu na hedvábí a budova tam není i když jsem z mesta odešel a zase se vratil
 

Showstall

Pokročilý žák
@Mescal to bylo samozřejmě první, co jsem udělal a to několikrát. Nějak mě to nelekalo, protože prostor byl sice neviditelný, ale obsazený, takže jsem jen nahlásil chybu. Nakonec jsem jí dodělal přes urychlovače a to se ukázala okamžitě. :)
 

karhol

Znalec fóra
Tak dneska mi zmizely manufaktury na křišťál, nepomohlo ani znovunačtění, ani vypnutí hry a opětovné spuštění a dokonce ani restart PC.
V mobilu vidět jsou. Navyšuju je na lvl. 33.
U hedvábí a elixíru to bylo OK.
 

karhol

Znalec fóra
Budovy se objevily po dokončení výstavby, takže je neviditelná pouze když tam pracuje stavitel.
 
Nahoru