• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení MaMa1

MaMa1

Kolemjdoucí
Zdravím všechny hráče a tvůrce této úžasné hry! Jsem v Elvenaru už delší čas a od první chvíle mě naprosto nadchl.
Je to pro mě skvělý odpočinek od všedních starostí a zároveň mozek nezahálí, ráda si na vše přijdu sama.
Baví mě čtení a vaření. Hře zdar!
 

Tuulikki

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ahojky @MaMa1 ,

vítám Tě na našem fóru. Jsme rádi, že se hra líbí a baví tě. ;) Pokud si chceš zasoutěžit a získat nějaké ty diamanty, tak na našem fóru právě probíhá soutěž O nejlepší budovu Mlžného lesa 2021. Zkus se zapojit a třeba právě ty, budeš mít štěstí a získáš :diamond:. Nalezneš zde i mnoho diskuzí o hře, zapoj se a napiš nám svůj názor.
Mohu ti doporučit sekci Změny ve hře, kde si můžeš přečíst jaké novinky, či opravy chyb se chystají do hry zavádět. Pokud rád čteš a chceš se dozvědět jaký mají názor jednotliví hráči na hru, zde se dozvíš více. Pokud budeš potřebovat s čímkoliv poradit, neváhej se na nás kdykoliv obrátit. Nebo napsat do otázek a odpovědí a vždy se někdo najde a poradí ti. ;)

Ať se Ti u nás líbí a přeji mnoho úspěchů ve hře. :)
 
Nahoru