• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Malasara

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6933
  • Vytvořeno

DeletedUser6933

Guest
Zdravím. Hru jsem objevila nedávno a moc se mi líbí a naprosto vyhovuje mým herním možnostem . Hráčkou jsem celý život a z 90% za elfy. Začínala jsem na Ultima Online , roky jsme byla na Wow , pak všechny ty novinky co slibovaly mnohé jako Tera apod. V posledním roce jsem vratila opět k Diablu, které je pro mě celoživotní záležitostí . Jmenuji se Simona , pracuji jako speciální pedagog momentálně děti s PAS a SMR /těžší autisti/ a na hraní mi moc času nezbývá , takže Elvenar je přesně co teď potřřebuji . Z mobilu a tabletu ho zvládnu obsloužit i o přestávce a večery trávím zde s Vámi. Jsem z Prahy a už poněkud starší . Zatím jsem nepřišla na to jak se tu navazují herní vztahy , ale klidně pokud je tu někdo podobý, tak se mi ozvěte. Další mou vášní je film, seriály a malování a moji psi .
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahojky Simčo,

vítám tě ve světě Elvenar. Jsme rádi, že se ti hra velice líbí. Pracovat s dětmi musí být velice náročné. Já osobně se u této hry odreaguji.
Pokud bys nám chtěla cokoliv sdělit o hře, podělit se o své zkušenosti, můžeš se zapojit do různých diskuzí. Za zmínku určitě stojí i náš měsíčník Ozvěny lesa. Pravidelně nabízíme různé soutěže.A pokud si chces od Elvenaru trošku odpočinout, zamiř si to do Krčmy.

Těšíme se na tvé příspěvky a přeji ti mnoho úspěchů ve hře.;)
 
Nahoru