• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Maják dobrého sousedství

Jasnost

Učedník
Trůny mi všichni rozmlouvali, že jsou to jen nějaké body navíc. Za mě super div. Nemám ráda ten bordel z kulturek, které nic nedělají, jen stojí a překáží. Teď mám Trůny na lvl 23, Ruiny na 30, dohromady dávají 72 tisíc kultury a to jsou jen dvě budovy. Ve městě mám permanentní sluníčko a nemám ani jednu kulturní budovu, ušetřilo mi to hromadu místa. Vyjma teda pár dočasných, co jsem si teď dala, protože vyrábí manu a semínka, ale kvůli kultuře jsem je nestavěla. Možná jí budu časem potřebovat, ale poslední čtyři kapitoly jsem díky tomuhle nedostatek kultury neřešila
 

Boobika

Pokročilý žák
pisu rychleji nez premyslim a jeste spatne vidim .. Mela to byt mana, ale prepocital jsem se o rad. jak jsou velka cisla bez formatovani :) tj k 10M many se dostavam bezne v mezidobi kdy nevylepsuju divy. Ale ted me to laka alespon zkusit :)
 

GorGlin

Veterán
Já?
neutrácím je
mám jen 5 zbrojnic s ohledem na divy víc nepotřebuji a orkové jsou velmi speciální surovina.
v boji je používám velmi specificky, pokud z nich cvičím, tak výhradně pod medvědem
Nechápu lidi co vykupijí boje, dát 0,5M orků za jediný střet.
To si je mám malovat?
Díky magickým dílnám už se moc nestává, že se tátové nevrací z práce.
Ale nějaké divy, za chvíli zase přibude cca ten půlmilion sirot.
Je to drsnej svět ten Elvenar.

Nikdy nezapomenu na video s Inno týmem, kde nějaká holčina řekla, že vymysleli novou fíčuru.
Dungeon.
Ale ne, tak pozitivní svět jako elvenar nemůže mít v době tak temnou věc jako je podzemí. A veškerému obyvatelstvu zakázali sklepy.
Věž postavíme.
To bychom mohli zavés decimaci na podporu morálky.
To je také takové sluníčkové.
Podobně jako oběti.
 

Waso

Učedník
@GorGlin = orkové jako surovina, né válečníci.... (z eventů je válečnejch Orků dost)
@Lovec Krys Tomu se chci vyhnout. Kvůli místu.... (A jo, místo potřebuji, protože plním "úkoly", což už ty neděláíš.)
No, ale stavbu druhé Zbrojnice zvažuji.
 

Lovec Krys

Legenda
Zbrojnic by mělo být min. tolik, aby hráč neměl přestávky v produkci vojska a aby měl dostatečnou produkci orků pro svůj herní styl.
Cokoliv dalšího nad je bonus a záleží na konkrétním hráči a jeho herním stylu. (My, co máme velké množství zbrojnic, tak činíme obvykle ze dvou důvodů - mít dostatečně dlouhou frontu i na větší urychlovače a v posledních kapitolách jsou zbrojnice nejefektivnější na body).
 

Elvinka12

Učedník
@Jasnost ted ti mozna truny prijdou fajn protoze ten pomer kultury vuci klasteru nebo ruinam je docela dobry, ale kdyz se podivam co by udelal v mem pokrocilem meste tak mi za to nestoji zatim co klaster na 30 mi da 228k kultury tak truny by mi na 30 dali necelych 79k a to uz se blizim na 500 level divu ... takze az budu mit vse na max mozna ho shledam dobry
nektere divy zkratka dost stagnuji vyvojem mesta a na nektere dojdes az casem ze se ti hodi, jsem pripravena zmenit nazor i na truny ale jeste jim u me nenazral cas
porad slabe.jpg
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Od nějaké 15. kapitoly jsou čistě kulturní budovy k prdu. Používám je jenom ve spojení s něčím - domorodci, válečníci. Třeba taková Ledová obryně je vyloženě můj herní miláček, páč mi zmírňuje jinak nekonečné čekání na kouzelný panelák z Věže. Taky jsem těch bestií nadělal, tolik, že mi pořád ještě visí ve skladu. Mooooc dobrá Událost. (Na rozdíl od té současné.)
 
Naposledy upraveno:

Elvinka12

Učedník
no popravde cistych kulturek uz mam jen par po nedavne cistce diky majakum je vymytim vsechny a asi casem proberu i ty vyrobni jinak kulturky na obyvatele nejsou moji oblibenci ja radej kouzelne obytky ikdyz jich uz moc nemam
 

Elvinka12

Učedník
@GorGlin nerikam ze jsou uplne k nicemu, ale ted urcite mam dulezitejsi divy na kterych pracovat jednou ale k nim trebas dojdu pripominaji mi trochu termaly ktere nejsou spatne, ale jen malokdo vyuzije jejich potencial ja se svyma 10 obytkama ani nahodou vypadalo by to jako bych chtela postavit ted truny efekt by byl proste velmi slaby, kdo vi jestli se nekdy budu nudit a dojde i na tyto "dvojkove" divy
 

Lovec Krys

Legenda
Trůny jsou primárně na body. Kdo je nemá na body, ten ať si raději postaví na kulturu jiné divy.
Kdo chce naplno využít potenciál Termálních pramenů, nechť používá kouzelné obytky.
Použití Termálních pramenů jaksi s pop/kult hybridy už z principu bonusu tohoto divu nefunguje.
 
Nahoru