• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Magické šachy

Jirinazel

Znalec fóra
Mám dotaz, trochu od věci, ale třeba by mi někdo chtěl laskavě odpovědět. Mám starou šachovnici a nechci se jí vzdát (je to moje soukromá úchylka). Myslela jsem, že šachy už z výroby zmizely nadobro, ale nyní jsem se na začátku této diskuse dočetla, že se přestanou v nabídce objevovat jakmile šachovnice stojí, a že je zapotřebí tu starou napřed prodat, aby se dala koupit nová. Fungovalo by to, i kdybych ty staré části jenom uklidila pomocí teleportu do depozitáře?
 

Slniecko

Znalec fóra
Ahoj, podle mne by to tak fungovat nemelo, protože i když máš napr. v inventári zlatého fénixe, tak ti ho už remeslná výroba nenabídne, takže asi tak by to melo být i se šachami.. Když je smažeš, tak pak ti je akademie bude nabízet nanovo.. Nebo si našetrit královskou rekonstrukci a proste je vylepšit na tvuj aktuálni level :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Slniecko
Rekonstrukci jsem udělala jednou, jenomže 16 poliček mi vyjde draho, když nemám knížky, leda za :diamond: a je to už rozdíl několika kapitol. Našetřit je ze studánek, které poslední dobou dávají 00nic je docela fuška. S fénixem by to mohlo být i jinak, protože se zhodnocuje aktefakty a nedá se bohužel uložit. Prostou logikou na to asi nepřijdeme, budu to muset vyzkoušet na jednom dílku, riskovat se musí ne? :)

Emhyr var Emreis II
Děkuji za laskavý pohlavek :( Omlouvám se ještě jednou a víckrát už to neudělám :p.
 

luterina

Veterán
KR bych si šetřila na budovy co z řemeslné získat nejdou, pokud bych chtěla vyrobit u kutila znovu celou sadu šachovnice, nesměla bych jí mít nikde ve městě ani v inventáři, jedině tak by mi jí kutil mohl znovu nabídnout.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Díky všem, už mi to došlo. :) Tím způsobem, pomocí inventáře, bych mohla postavit šachovnic třeba deset, takže to nejde. Tedy jedině zbourat. Já jsem se domnívala, že už vyrobit nejdou, proto jsem použila KR, to byla zbytečná ztráta z neznalosti. Počkám, až přelezu do lesních elfů, protože je tam velký rozdíl hodnot mezi osmou a devátou kapitolou, ale má pravdu Lovec Krys, že stejně ty šachy nestojí za mnoho, vlastně je mám spíš pro parádu, a že si je nemůžu dovolit, když nemám místo ani na vrby.
 

Ludi

Veterán
Já například některé budovy vykraftila a mám je ve skladu, aby se mi už v Řemeslné neobjevovaly, aby se mi uvolnily jiné nabídky.
 
Nahoru