• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Magické šachy

zidouch

Pokročilý žák
Verze hry: Elvenar v1.73.4-(5e27a37) (2019-02-22 15:09)
Prohlížeč a jeho verze: Firefox Verze 65.0.1
Verze Flash Playeru: Adobe Flash Player 31.0.0.108 (64-bit)
Operační systém: Windows 7 ultimate service pack 1
Rozlišení obrazovky: 1680x1050
Herní svět: Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5

Detailní popis chyby: Pri sbírání vyrobených mincí, nástrojů a many v setu Magické šachy nezapočítá a nezobrazí výběr všech bonusů za provázané budovy. Černý svazek - započítá pouze 2300mincí a 3450 nástrojů, Plamenný jezdec - započítá pouze 887 many, Sluneční věž - započítá pouze 58520 mincí a 14520 nástrojů, Zlatý král - započítá pouze 1787 many a 1VB (připsání many je vidět pouze na liště, pří sbíraní je vidět jen 1VB)

Kroky, které vedou k chybě:
1.Výběr mincí, nástrojů a many vyrobených v setu Magické šachy
2.
3.

Screen (obrázek) chyby:
cerny svazek.jpg
cerny svazek vyber.jpg
plamenny jezdec.jpg
plamenny jezdec vyber.jpg
slunecni vez.jpg
slunecni vez vyber.jpg
zlaty kral.jpg
zlaty kral vyber.jpg
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Omlouváme se, ale nerozumíme tvému problému. Co prosím myslíš tím, že se "nezapočítá a nezobrazí výběr všech bonusů za provázané budovy"? Mohl bys prosím napsat, které bonusy ti nejsou dle tebe započítávány?
 

zidouch

Pokročilý žák
Znovu a lepe jsem si prohledl provazane budovy. Omlouvam se, zrejme moje chyba. Zapocitavaji se vsechny bonusy asi spravne, co me spletlo, ale chyba je. Posilam 2 obrazky, ktere me spletly: A tam chyba je.
cerny svazek3.jpg
slunecni vez3.jpg
 
Naposledy upraveno:

zidouch

Pokročilý žák
z cerneho svazku ani ze slunecni veze tolik surovin nedostanu. Ten pocet se objevuje i kdyz najedu mysi nad budovy., ale screeny se mi nepodarilo odeslat
 
Nahoru