• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Maškarní a další

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3382
  • Vytvořeno

DeletedUser3382

Guest
Pár poznámek k právě zkončené akci:
Nemohu se zbavit dojmu, že druhé kolo Maškarního plesu bylo ušito horkou jehlou- viz stejné úkoly jen s jiným množstvím event. dobou / relikvie, výroby v dílně/
Pokud mám rozjetý úkol mělo by mě - jako hráči - být umožněno tento dokončit A TO BEZ OHLEDU NA UKONČENÍ AKCE !!!
Spousta z nás stavěla navíc dílny a jiné budovy aby splnila úkol - zbytečně - nestihli jsme
A TO NEMLUVÍM O ZAKOUPENÍ DIAMANTŮ - UŽ DO HRY NEVRAZÍM ANI KORUNU
Můj názor - a nejen můj - doba na splnění úkolů byla krátká
DALŠÍ POSTŘEH - na mapě kolem mě je jen pár lidí jenž jsou aktivní a oplácejí motivaci a nakupují na trhu jinak to jsou vše mrtvoly - to se potom těžko obchoduje
Nebylo by od věci se zamyslet nad dobou verbování - myslím že je zbytečně dlouhá
DĚKUJI, ŽE JSTE MĚ VĚNOVALI PÁR MINUT ZE SVÉHO DRAHOCENNÉHO ČASU
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, své téma jsi vložil do sekce Otázky a odpovědi, jak tedy prosím zní tvoje otázka? Pokud mělo jít čistě jen o postřeh ke hře, doporučuji navštívit témata k příslušným akcím ve hře, případně můžeš využít sekce Nápady a návrhy k prezentování tebou navrhovaných změn. ;)
 

DeletedUser3382

Guest
Všiml jsem si když už bylo odesláno :))))

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Nahoru