• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Měsíčník Ozvěny lesa

milda0007

Pokročilý žák
Tentokrát je to hodně těžké někoho tipnout. Členové Elvenar týmu již na některé otázky odpovídali v 9 čísle měsíčníku Ozvěny lesa včetně Forsetiho. Takže já bych to viděl opět na rozhovor s nějakým hráčem. Tipovat zatím nebudu ale určitě malá nápověda by pomohla :)
 

iDavis

Legenda
Veľmi zaujímavý rozhovor, vďaka zaň. :) Že to bude community manager priamo z InnoGames by som nečakal. A konečne vieme niečo viac o pripravovanom prechode z flash playeru.
 

Lovec Krys

Legenda
Takže nám vlastně nic moc nového neprozradil.
Jen doufám, že budou trošku rozumní s tím místem, nerad bych se dostal do stádia, kdy budu mít na výběr mezi postavením minimálního množství osadnických budov(od každé 1) a zbouráním třetiny vesnice(následované několikatýdenní nebo i měsíční obnovou zničené vesnice).
 

Iefyr

Guest
super vyrocni rozhovor (az na to ze osobne bych se vic zameril otazkama na nej a jeho pozici nez na "vyzvidani" hernich veci) a taky koukam ze jsem tam nasel vic info o tom na co jsem zrovna narazel v jinym vlaknu chvili nazpet :) no Emblo a kdy posadis do kresla sebe? :p co jsem koukal tak se tak jeste nestalo...

kazdopadne cumim ze je to uz vic nez rok... nejak to utika :D
 

DeletedUser341

Guest
Právě jsem se dočetl o předání svého návrhu na administraci zpráv. Mnohokrát za předání děkuji a doufám, že si z toho odnesou něco i vývojáři a brzy mne (i ostatní) potěší zavedením - tohle totiž hře opravdu chybí :)
 

iDavis

Legenda
No a pak bych uvítal lepší chat. V dnešní době mi přijde silně předpotopní, nudný, často nefunkční. Chybí mi celo-serverová komunikace a vůbec. Chat je motorem společenství. Žádné zprávy jej nenahradí, je to živá věc a přitom vypadá a funguje hrozně.

Ohľadne aktuálneho chatu mám veľmi podobné dojmy..
 

Saux

Znalec fóra
Pokud jde o chat, tak to vidím stejně, ale jinak mě pes63 potěšil skutečností, že je stejně starý jako já, a já se tak mezi hráči Elvenaru nemusím cítit jako dědek :)
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
V listopadových soutěžinkách nám uniklo, ke které magazínové diskuzi má tip patřit. Myslíme tím magazínovou diskuzi k 20. číslu. Za chybu se omlouváme. Ti kteří již hlasovali mají možnost do 20. 11. 2018 svůj tip opravit. ;)
 

luterina

Veterán
aha, pozdě :D jsem si tipla kolik bude zobrazení 20. čísla magazínu, ne diskuze :cool:
 
Naposledy upraveno:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
rozhovor s forsetim super, nicméně kdy bude rozhovor s tebou? :) třeba tohle mě zrovna zajímá - máte povinnost si měnit avatary s každou novou rasou? :) (to a spousta dalších věcí)
 

DeletedUser1148

Guest
Vzhledem k tomu ,že jsem na fóru byla často , než jsem na delší dobu kvůli zdrav. důvodům přestala hrát ,tak mně moc potěšil rozhovor s Forsetim :) . Pamatuji si na jeho občasné reakce na mé příspěvky. Dále info o řemeslné výrobě je super a hlavně tuto novinku jsem s radostí uvítala a využívám jí často. I když tedy jsem ještě neotevřela ani jednu truhlu :D:cool: . Rozhovor s osobnostmi je velice dobrý nápad ,aspoň se více dozvíme o hráčích ,kteří častěji přispívají právě tady na fóru. Ale musím konstatovat , že to tu žije mnohem méně ,než před tři čtvrtě rokem ,když jsem ještě hrála. Snad je to jen přechodné.Ráda se účastním vášnivých diskuzí na témata , ke kterým také mám co říci.Jinak za časopis jsem moc ráda a hlavně za sekci o mazlíčcích :):) Děkuji redakci časopisu a přeji vám další skvělé nápady na nové články.

P.S. : myslím Emblo , že vůbec nebude vadit ,když zůstaneš tajemná ;):D
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
diskuze33.png
23. číslo bylo zveřejněno a budeme rádi, když napíšete své názory a postřehy!
V lednových soutěžinkách si nejblíže tipl hráč @Radvanus a dostane od nás 100
Diamant.png
. Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.

Nezapomeňte se opět zapojit v příštích soutěžinkách!
 

DeletedUser5729

Guest
Ta grafika je fakt TOYcantare.Rad hodim novy design-pokud tedy chcete..........
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Pokud máš nějaký nápad, pošli mi ho soukromou zprávou. Tvé návrhy nás rozhodně zajímají. ;):)
 

Green Jane

Šéfkuchař
mám dotaz , který nesouvisí s předchozím : nevíte někdo , jestli vyšel nový Magazín ? Původně ohlášené datum bylo
2.5.2019 , ale zatím jsem to nikde nenašla . :rolleyes:
 
Nahoru