• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Měsíčník Ozvěny lesa

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
diskuze33.png

Máte nějaký postřeh k našemu časopisu? Něco vám tu chybí? Sdělte nám to, chceme znát vaše názory!
Zaujal vás článek, ke kterému máte co říct? Nebojte se nám to napsat!
Zde je prostor pro veškerou diskuzi týkající se tohoto časopisu.

Přečíst si poslední vydání můžete zde.
 

DeletedUser467

Guest
Nebylo by lepší, kdybychom do těch soutěžinek navrhovali zajímavé příspěvky ostatních? Nebo ať je vybírají moderátoři a ostatní pak vyberou ten nejzajímavější poděkováním? Já nevím, takhle je to divný tvrdit o svých výžblechtech, že jsou zajímavé :D

Jinak se mi líbí ty rozhovory s osobnostmi Elvenaru ;)
 

Deleted User - 35985

Guest
Osobně čekám na druhé číslo a až potom něčím přispěji. Čekám na další vývoj a zda druhé číslo bude. Ze zkušenosti to většinou prvním číslem začíná a zároveň končí. Nápady jsou zajímavé. Osobně mám mnoho nápadů a ne vždy vše stihnu na čas. Bohužel na prvním místě je reálný život a až potom zábava.
 

iDavis

Legenda
Najviac sa mi z tohto páčia tie rozhovory s osobnosťami Elvenaru a som zvedavý, s kým to bude v ďalšom čísle. Sú v nich celkom zaujímavé informácie.
 

Iddun

Guest
Pokud tu je někdo, čí rozhovor by vás zajímal, můžete ho zde navrhnout :) Určitě bude lepší dělat rozhovory s těmi, kteří vás zajímají. Nicméně jsme rádi, že se vám časopis líbí. A o další číslo se nebojte, už je skoro připraveno k vydání ;)
 

iDavis

Legenda
Myslím si že by bol zaujímavý rozhovor s naším Community Managerom - Forseti. Je tu predsa zo všetkých moderátorov najdlhšie, bol na samom začiatku tohto fóra a má iste aj naviac skúseností, ktoré by mohli komunitu dosť zaujímať. ;)
 

iDavis

Legenda
V téme Květnové soutěžinky je asi chyba, je tam napísané "kolik témat bylo založeno v období od 1. 5. 2017 do 31. 5. 2017?" Nemalo by to byť skôr za apríl?
 

DeletedUser467

Guest
Ráda bych si v některém z dalších čísel přečetla rozhovor s Magnim :) Jinak děkuji za další příjemné počtení :)
 

dRaczek

Pokročilý žák
Stověžatice a já to málem hledal na mapě v domnění, že půjde o nějakou malou pěknou vísku. :p
 

Lukula

Velmistr písma
Chtěl bych se tu pozastavit nad posledním číslem Ozvěn, které se moc povedly - tedy hlavně co se týče osobnosti/í Elvenaru. Díky odpovědím všech členů týmu si může většina z nás uživatelů fóra naplno uvědomit, že jste obyčejní lidé, kteří k nám mají blíž, než se na první pohled může zdát. A vaše neobyčejná obětavost, ochota, trpělivost a píle dle mého názoru vytvořila skvělé fórum. Díky vám je tu skvělá atmosféra a bezva komunita a já se sem rád vracím i přes občasné negativa, které k tomu všemu ale patří.
Využiju té předsváteční atmosféry a ještě než nastane opravdový "čas svátků", chci Vám Všem poděkovat za to, co pro toto fórum, pro nás pisálky i hráče děláte a že udržujete zdravé jádro této rozšiřující se komunity. Vytrvejte ve své práci, užijte si příjemné a krásné Vánoce a do Nového roka (ikdyž většina z vás si nedává ta předsevzetí) vykročte pravou nohou a s malým závazkem, že pro nás stále budete nepostradatelnými pomocníky ať už na fóru nebo v herní podpoře se stejnou vervou, trpělivostí, radostí a smyslem pro humor.;)
 
Nahoru