• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Měsíčník Ozvěny lesa

DeletedUser467

Guest
Dříve se v magazínu objevovali informace o tom, které nápady jste předali vývojářům. Nyní už to tam není (nepíšete to ani za název tématu jako kdysi). Nepředávají se nebo nás jen neinformujete? Bylo fajn vědět, že se k vývojářům nějaký návrh alespoň dostal.

Díky za odpověď...
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Nápady přeposíláme, ale z důvodu časové náročnosti jsme o tom neinformovali. V jednom z příštích čísel budou všechny nápady a návrhy, které jsme odeslali. :)
 

Lovec Krys

Legenda
No snad to Forseti s tím eventovým optimismem moc nepřehnal, co jsem zatím pochytil z bety, tak karnevalová událost (nebo její náhrada) bude stát za zlámanou grešli. Budova by měla být více méně kopií Stonehenge - tedy odpad nestojící za to místo, co zabírá. Urychlovače výrazně zkrouhnuté. Jedinou světlou stránkou je, že bude systém beden nikoliv té dárkové obludnosti.

Od valentýnské úkolové řady nic nečekám - poslední 2 roky mi ta budova nestála za postavení. Zvláště po zimních pop/kult hybridech je pop/kult hybrid s opačným poměrem vyložený odpad. Uvidím, jestli a jaké budou dílčí odměny - jestli mi bude vůbec stát za to se kvůli nim obtěžovat s děláním úkolů, nebo si dám pauzu a na valentinskou úkolovou řadu se zcela vykašlu (brzo se dozvíme - předpokládám, že zanedlouho začne na betě - tak do dvou týdnů - nevím přesně, kdy ten nesmysl (Valentýn) je přesně).

Tak snad alespoň fénixové budou za něco stát.

Samozřejmě tohle je pohled hráče na/blízko konci výzkumu, hráči z nízkých kapitol a nenároční hráči obvykle nepohrdnou ničím.
Cokoliv průměrného je pro nás na konci odpad, jelikož už jdeme obvykle jen po tom nejlepším (na průměrné a podprůměrné budovy nemáme místo a nejsme každý event v nové kapitole, aby se nám vyplatily i horší budovy).
 

Green Jane

Šéfkuchař
Ráda bych věděla , proč se mi nezobrazují po stisknutí spoileru soutěžinkové,úkoly . Vždycky jenom křížek .
:cool:
 

Green Jane

Šéfkuchař
Zajímalo by mně , proč se mi při stisknutí tlačítka zobrazení spoileru v soutěžinkách vždycky objeví jen křížek, takže se nemůžu zúčastnit hry . Ví někdo, co s tím ? Díky a zdravím . :cool:
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Obrázek je jen pro představu, účastnit se můžeš i tak. Jde jen o tip. ;)
Jen se tě zeptám, koukáš na obrázek v mobilu nebo v Pc?
 

Lovec Krys

Legenda
Já si dovolím trošku nesouhlasit s Ladusem ohledně neomezené armády z věže. Na to by člověk musel mít alespoň tak 5 medvědů, aby to šlo. Průměrně se tam dá získat tak kolem 200h urychlovačů týdně (při celé věži a společenství alespoň na 11 odměnách (ve 12. stejně urychlovače nejsou, tak je to z tohoto hlediska jedno)) a to rozhodně není neomezené množství.
 

hanz44

Pozorovatel
Co se týče věže tak stojí za to hrát max 1.patro ..jen kvůli malé šanci na zisk teleportu a kouzelné budovky :)
Turnaj je důležitější a věž je jako vysavač armády a surek které by se mohli použít v turnaji kde budou užitečnější ..jen můj názor na věž:)
 

Ladus

Znalec fóra
Ak dá spoločenstvo celú vežu, tak každý hráč má možnosť získať 33x 5h zosilňovačov.

33 5 hodinových zosilňovačov mi dokáže v mojom meste zabezpečiť viac ako 500 oddielov akejkoľvek jednotky. Postačí mi na to 1 nakŕmený hnedý medveď a menej než 300% prídelu zásob, ktoré si vďaka veži neustále vyrábam v akadémií.

Takže o žiadnom vysávači armády sa nedá rozprávať.
 
Naposledy upraveno:

hanz44

Pozorovatel
Né každej dokáže dojít až na konec aniž by ho to nestálo to co pak za to dostane a to kolikrát se na konec nedostane bez pomoci diamantů :)

Takže si dovolím polemizovat :)

Či odporovat a nesouhlasit s Tebou :)

Věž stojí mraky oddílů které nezískáte zadarmo a stálo vás to investice a další oddíly stojí další investice a výkupy stojí mraky mincí,zboží,surek a pokud Jste vejš tak i živelných surek,many,semínek,orků a někdy i diamantů ..Turnaje jsou mnohem lepší investicí !:)
 

Ladus

Znalec fóra
Prečo by niekto na to mal míňať diamanty alebo ostatné šurky?
Na automatický boj sa dá dať 95% súbojov.
Pri ručnom boji dokáže hráč znížiť straty na vojsku.

A ako som písal vyššie, tak vďaka jednej úspešnej veži je možné vycvičiť 500-1000 oddielov vojska iba za použitia odmien získaných vo veži.
 

hanz44

Pozorovatel
Né každý umí bojovat a jsou hráči(ky) a těch je většina kteří něco vybojujou a pak aby se dostali dál,když prohrajou tak vykupujou a surky a armádní zdroje by měli investovat do turnajů a ne do věže už jen z toho důvodu,že v turnajích získají nezbytné věci jako jsou relikvie,runy,královskou rekonstrukci na vylepšování budov z eventů atd..
,ale to Ty jako velmi zkušený hráč víš.Věž ano,ale jen patro to se dá zvládnout a je šance na kouzelnou a teleportační kouzlo které se jinde nedá získat a věnovat se turnaji.Navíc bez podpůrných budov se ve věži dá bojovat tak patro a né každý ty budovy jako je fénix a hnědý medvěd má tak asi proto.Není to prostě pro každého ..je to pro Ty co jsou na tom ve všech ohledech dobře a musím dodat,že ne každému se chce bojovat ručně a jedou automat a pochybuju,že každý jen tak bez podpůrných budov na automat vyhraje ve věži 95% soubojů s tím Jsem se nesetkal ..,ale věřím,že Ty to svedeš o tom nepochybuju ! Upřímě si prostě myslím a stojím si za tím,že většina hráčů by se měla soustředit v první řadě na turnaje které jsou pro ně bezpochyby důležitější .
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
Dle mého je nejdůležitější Věž i turnaj, alespoň za mě, bez urychlovačů z Věže bych na Hnědáka nedala jen na vojáky turnaj a bez turnaje jen na vojáky bych neměla dostatek surovin na výkup ve Věži. U mě tedy se Věž a turnaj báječně doplňují jako manželé. :)
 

Deleted User - 584607

Guest
Záleží, kde se hráč nachází ve výzkumu. Jedu začátek 5.kapitoly a na konci 4. i na začátku 5.té jsou celkem čtyři rozšíření oddílu. Výzkum mám tak jak se ve stromu otevírá, tedy ne všechna vojska jsou vylepšená. Každá prohra ve věži mě zbaví zásob vojáků daného druhu, a také turnaj můžu jet jenom první kolo, dál už za suroviny. Odměny jsou fajn, ale podstatnější budou až ve vyšších etapách výzkumu, zatím spíše jenom ulehčují nebo urychlují hraní. Výzkum stromu na nich závislý není, naopak spotřebované suroviny a jejich nedostatek může brzdit.
 

hanz44

Pozorovatel
Všechno souvisí se vším ..věž není prostě pro každého a v rámci klanu je mnohem lepší zaměřit se na turnaje.Díky turnajům máš mnohem lepší možnosti se zlepšovat a nejen Ty ..díky relikviím budeš více vyrábět ..díky VB požehnáním budeš rychleji vylepšovat ten kterej prastarý div a normální VB co v turnaji nazbíráš pomůžou s výzkumem.Základ je,ale cpát věci do neustálého vylepšování manufaktur ,dílen a obytných budov a případně přistavovat některé z těchto budov ..první kolo turnaje je málo ..i když je to za výkup tak v rámci možností se snažit alespoň u turnajů z kterých dostáváš relikvie k bonusové výrobě nahrát co nejvíc můžeš a zvedat si výrobu .Potřeboval bys někoho kdo by Ti třeba i v rámci klanu mohl se surkama pomoc.
 

luterina

Veterán
U mě je třeba na maximum rozjet jak turnaje tak i Věž. Ze získaných časovačů z Věže a z vykraftěných požehnání na kladívka rekrutovat na Hnědáka co nejvíce vojáků, postavit co nejvíce stromkových budov, nakrmit Ohniváka a odturnajovat co to jde, hlavně na 2* a potom ještě na 5* a sebrat jen na vojáky co nejvíce VB do divů - vojenských i jiných co např. posilují výrobu zboží a surovin. A vyrobené či jinak nastřádané zboží zase investovat do výkupu na dosažení co nejvyššího patra ve Věži, kde čím výše vyžene společenství sloupec nahoru a čím je více z Věže časovačů, tím více narekrutuji vojáků na turnaj a dostanu z něj i více VB na vylepšení divů. Nevím však jak to bude vypadat tímto stylem třeba za 1/4 roku, nebo v další kapitole, nyní dlouhodoběji stojím s výzkumem a Věž dává společenství tak na 2 p. a 2 truhly +, zpravidla dál než dosáhne na odměny celkově společenství nejezdím, ale zboží mi na skladě neustále přibývá.

pozn. Město mám asi tak v polovině výzkumu kap. Elementálové.
 
Naposledy upraveno:

hanz44

Pozorovatel
No to Jsi na tom už dobře celkem ..záleží na tom jak jsou na tom ostatní členové klanu ve kterém Jsi ..ona ta myšlenka věže od laduse není špatná,ale je úplně mimo mísu ..to není pro naprostou většinu hráčů reálné takto hrát ..to prostě nejde skloubit s výzkumem,turnajem,budováním ..vše něco stojí a prostě je to nereálné ..a hlavně drahé ..

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
V našem společenství jsou hráči od 40k - 1M v žebříčku bodů, ale různých strategií, např. máme i bodově větší města která nedávají moc v turnaji, ale Věž jedou skoro pořád až nahoru, nebo menší města, co podávají čím dál tím větší a už tak velký výkon zase v turnaji. Co mohu objektivně posoudit je, že jak v turnaji tak i ve Věži se zatím jen lepšíme.
 

hanz44

Pozorovatel
Víš ? ..ono je to hezké ta myšlenka,ale zrealizovat to je něco jinýho a takto může hrát jen pár klanů pravidelně a to musej těm slabším hráčům ještě pomoct ..prio těch slabších by měl být turnaj a výzkum s budováním a nezdržovat se s věží ..nebo hrát věž jen okrajově,ale s tímto tématem už končím :) své Jsem si k tomu řekl ..
 
Nahoru